Zimné štýlové kúsky, ktoré nesmú chýbať vo vašom šatníku

Chcete svoj súčasný šatník doplniť o modely, ktoré sa budú nosiť tento rok v zime? Skvelé! Poďme si prezradiť, do akých kúskov konkrétne investovať, aby sme zaujali nielen sami seba v zrkadle, ale predovšetkým svoje okolie. Predsa len zaujať chceme často aj druhých a pocit toho, že nás niekto „schádza” očami na ulici – to nám dodáva peknú porciu sebavedomia. No nie je to tak?

V porovnaní s minuloročnou zimou sa trendy trochu zmenili, aj keď je pravdou, že nie tak markantne. Zatiaľ čo niektoré kúsky v móde zostali, iné do nej dorazili novo a očakáva sa, že sa presunú ešte aspoň do jari. Investícia do niektorého z nich teda nebude zbytočnosťou.

XXL svetre ako pohodlný kúsok, ktorý prichádza na scénu

Jedným z dlho očakávaných kúskov, ktorý sa nesie v znamení pohodlia, je XXL sveter. Po minuloročnom trende oversized svetrov, ktoré mimochodom zaznamenali veľkú vlnu záujmu, sa dalo čakať, že tento rok do módy vstúpi niečo podobné. A že sa tak stalo.

Oversize estetika skrátka stále zostáva v popredí, len teraz sa pojme trochu inak. XXL svetre môžu byť na viac elegantnej báze a vsádzať sa má predovšetkým na jednofarebnosť. Keďže ale zime dominujú výraznejšie odtiene, nebojte sa siahnuť napríklad po kráľovsky modrej alebo horčicovo žltej. Neutralitu nechajte tentokrát v obchode.

Mini sukne sú späť

Ak ste sa domnievali, že inšpirácia sedemdesiatymi až deväťdesiatymi rokmi skončila, bohužiaľ ste sa pomýlili. Svoj comeback hlási aj mini sukne, ktoré nasvedčujú tomu, že éra retro rádoby trendov ešte ani zďaleka neskončila.

Konkrétne sa budú tento rok v zime nosiť áčkové mini sukne, ktoré sa paradoxne skombinujú s objemnými svetrami a čižmami. Či je to naozaj tak štýlové alebo nie, to už musíte posúdiť sami. Jasné je ale to, že si aj táto kombinácia našla svojich fanúšikov.

Džínsy s nízkym pásom sú tiež opäť v kurze

A podobne ako mini sukne sa do módy opäť dostali aj džínsy s nízkym pásom, ktorým sme ešte pred nedávnom hovorili jednoducho a jednoducho bokovky. Ženy im však veľmi rady dali zbohom, pretože kvôli nim ťahalo na chrbát, navyše zvýrazňovali nedokonalosti (konkrétne plnšie boky). Či sa tento trend udrží v móde dlhšie, to je teraz otázkou. Každopádne tohtoročnú zimu podľa stylistov nebudú krokom vedľa.