Akú obuv voliť na začiatok jesene?

Letné horúce mesiace sú už dávno preč. Utiekli snáď ešte rýchlejšie ako voda. Až sme tu vítali Nový rok a následne sa radovali z dvojmesačných prázdnin, teraz sa bohužiaľ opäť musíme zmieriť sa sychravým počasím, ktoré onedlho privíta vianočné sviatky, ktoré nám opäť budú veľkou mierou siahať do peňaženky. Sychravější počasie však prináša mnohé výhody. Niektorí nemajú radi teplé počasie, pretože sa musí vzdať obľúbených džínsov, ktoré robia tak krásne nohy! Jeseň konečne opäť prináša možnosť takéhoto obliekania, preto sa nie je čomu diviť, keď je aj toto obdobie trochu radostné.

Sychravější a chladnejšie dni sú niekedy sprevádzané dokonca dažďom, preto by sme mali dbať nielen na oblečení, ale hlavne na topánky. Predsa len keď si vezmeme obľúbené plátené tenisky, tak nám do nich zatečie, a tak nie je práve toto práve najvhodnejšie. Skúste to preto radšej s obľúbenými pevnými botasky, a to zrovna s bielymi. Aj keď dážď rapídne topánky zašpiní, pevné botasky sa následne len umyjú hubkou, a tak sa teda budete môcť tešiť zo stále bielych tenisiek. Avšak ani tenisky nie sú niekedy to najlepšie. Nezabúdajte, že je stále ešte lepšia voľba topánok, ktorá je do daždivých a sychravějších rán ako stvorená.

• Chelsea topánky

Jednou takou možnosťou sú takzvané Chelsea topánky, ktoré sa stali populárne najmä počas minulej jesene a tohtoročnej jari. Sú naozaj obľúbené, pretože sú hlavne vkusné. Takéto topánky snáď nikdy nepremoknú, tým si môžete byť istí. Aktuálne je nájdete snáď všade, a to za fantastické ceny!

• Poltopánky

Ďalšie takú jesenné obuvou sú klasické poltopánky, ktorých popularita aktuálne nepozná medze. Začali sa nosiť totiž v mnohých farebných odtieňoch. Najčastejšie sa stretnete so striebornými typy týchto topánok, ktoré majú dokonca vyvýšenú podrážku, aby na ne dážď nemohol. Samozrejme sú poltopánky populárne v akomkoľvek prevedení, nie v iba striebornej farbe.