Červená je vždy super!

V módnom svete existuje len hrozne málo farieb, ktoré by sa hodili ku každému typu postavy či pleti. Predovšetkým ženy vždy márne hľadajú takú farbu, ktorú si budú môcť obliecť cez zimu, kedy sa ich pleť prirovnáva k biele steny, ale ktorú si zároveň budú môcť obliecť aj vtedy, ak sa ich pleť sfarbí dohneda počas letnej dovolenku, na ktorú sa iste moc teší. Veď sa jedná o obdobie relaxácie, neustáleho opaľovanie sa a o obdobie, počas ktorého sa môžeme sfarbiť do už spomínaných tmavých odtieňov. Kto by teda nechcel byť takto snedá krásny a v obľúbenom looku? Lenže on ten obľúbený look nejde tak ľahko vykúzliť. Najmä to nejde vtedy, kedy si zvolíme zlú farbu treba blúzky, ktorá sa síce hodí ku Snehulienkina bielej pleti, ale nie ku krásne sýto hnedej pokožke.

Veľa žien už mnohokrát stráca ilúzie o dokonalej farbe, ktorá by ich sprevádzala počas každého ročného obdobia, pretože by išlo o takú farbu, ktorá je dokonalá úplne vždy. Lenže žiadna žena sa nevzdáva, a tak by sa nemala vzdávať ani v tomto prípade, keď sa na ne konečne usmialo šťastie a ukázalo im tú pravú vysnívanú farbu, ktorá sa hodí nielen pre jeseň, ale aj pre rozkvitajúce jar, pre horúce leto, ale aj pre bielo zasneženú zimu.

Len červená to môže byť!

Jedná sa samozrejme o červenú farbu, ktorá má v sebe toľko odtieňov, až zrak prechádza. Sýto červenú voľte jednoznačne na jar, kedy si k nej natrite pery tou najviac sýto červenú rúžom, ktorú nájdete. Počas jari nemusíte premýšľať ani nad tým, akú si zvolíte obuv, pretože červené balerínky budú určite dominovať. V lete ju kombinujte predovšetkým so zlatým odtieňom, pretože práve ten vás dokáže úplne rozžiariť viac, ako bude žiariť slniečko. Na jeseň voľte trochu mdlejší odtiene, najmä bordó odtieň alebo výrazne červený. V zime potom skúste trochu jemnejší odtieň treba šat, pretože s červenou budete jednoznačne na plesoch úplne dominovať!