S batôžky ústrety jarným výletom

Jar je tu cubidup. Konečne sa po tuhej zime blíži mierne oteplenie a slniečko. Milovníci zimných športov si snáď lyžovania či snowboarde užili dostatočne, pretože naozaj už je načase, aby prišli vyššie teploty, vďaka ktorým sa nám bude hneď chcieť vstávať do práce. Mrazíky totiž napomáhajú len tomu, aby sme vo svojich posteliach trávili neúmerné množstvo času. Holt teplo je teplo a zima je zima.
Jar sa tiež konečne nesie aj v znamení rôznych výletov. V zime sa predsa len nikam moc chodiť nedá, pretože je naozaj chladno. Radšej teda sledujeme obľúbené seriály v teplej domácnosti, pokiaľ teda nie sme milovníci zimných športov. Keď sa ale oteplí, milo radi vyrazíme v ústrety prvým jarným výletom v prvých jarných dňoch. Po zimnom spánku sa totiž opäť otvoria brány rôznych hradov a zámkov, zvieratá v zoologických záhradách už nebudú chcieť tráviť dni len vo svojich sklenených domovoch. Príroda sa taktiež prebudí zo svojho spánku a zrazu už bude čas a hlavne chuť na prechádzky v lesoch či botanických záhradách. To všetko chce len teplo.
Na takéto výlety sa však sluší dobre obliecť. Nejako vhodne, ale napriek tomu aj štýlovo. Toto sa stáva celkom orieškom prevažne pre dámy, ktoré sú zvyknuté nosiť iba formálny štýl, ktorý zahŕňa lodičky, upnuté sukne po pás, vypasované saká a košele. Na výlety sa naozaj tento štýl nepristanú, voľte radšej tenisky a športovejší oblečenie. Ak nie ste fanúšikmi zrovna športových odevov, dajte si teda džínsy a obľúbenou košeľu. Tým predsa nič nikdy nepokazíte a k pohodlným teniskám idú fantasticky. Namiesto kabelky však zvoľte pohodlný malý batôžtek. Nemusíte sa báť, že by ste bola s týmto kúskom „out“, naopak! Malé batôžky na chrbát sú opäť znovu v kurze. Dokonca sa stretnete aj s rôznym farebným prevedením, a to dokonca so zlatou alebo striebornou farbou. Vyhnite sa ale prílišným aplikáciám a flitrům, ktoré na tomto skvostu nevyzerajú veľmi dobre.