K jeseni a zime patria kabáty a kožúšky

Akonáhle príde na rad jeseň a potom aj v zime vonku prituhuje, väčšina z vás vyťahuje zo skríň svojej kabáty. Okrem kabátov vstupujú opäť do popredia aj zvodné a zmyselné kožúšky. Nič v zime totiž nezahreje tak účinne ako práve kožúšok. Či už sa vám páči ten pravý, alebo radšej umelý, pretože zvieratá hnané na porážku kvôli kožuchom rozhodne neschvaľujete, s kožúšky neurobíte chybu. Tápate práve v tom, ako kožúšok nosiť? Tento rok sa hojne kombinuje s lesklými a flitrovými minišaty a inými kusy odevu z takýchto výrazných materiálov. Krásne kožúšky vie nosiť aj mnohé celebrity, ktoré patrí tým najpovolanejším, ktorým s ich obliekaním pomáha veľká kopa stylistov. Kožúšky rôznych farieb vie perfektne nosiť známe hviezdy ako je Heidi Klum, Katy Perry alebo Kate Moss a mnoho iných.

Pletené a háčkované šaty

Ak neviete, čo si máte pod šaty obliecť, znovu letí pletené a háčkované šaty. Aj ty si veľmi obľúbili celebrity. Pamätáte si je asi najviac zo šatníkov svojich babičiek. Pokojne vytiahnite archívne kúsky a narobíte s nimi veľa parády. Nosia sa šaty a tuniky pletené, háčkované a inak klasicky i novo zdobené šaty. Znovu prežívajú svoj comeback. V takýchto šatách ste mohli vidieť napríklad austrálsku modelku a herečku JodiGordon, Victoriu Beckham, Claudiu Schiffer alebo Leu Michele. Či už sa objavíte v krásnych bielych, čiernych či inak farebných háčkovaných šatách, nešliapnete vedľa a môžete inšpirovať aj ďalšie ženy.

V háčkovaných šatách zažiarite na večierku, v práci, popoludní na káve, na dovolenke alebo na pláži. Kamkoľvek vstúpite, všade zažiarite práve v háčkovaných či pletených šatách, ktorým mnohí už dávno predpovedali jasný pád do zabudnutia. Pletené, háčkované, vyšívané či krajkové šaty sa znovu vracia a zaradili sa ku kúskom, ktoré musíte mať. Pokojne pod ne noste ľahké šaty na ramienka či luxusné jednofarebné tuniky. Na dôkaz tohto, že je toto tvrdenie naozaj pravdivé, nájdete vo všetkých módnych časopisoch rôzne fotky slávnych žien. Táto posledná móda ide stále do popredia.