Začneme od hlavy

Vždy keď stretnete niekoho v klobúku či baretky poviete si ako skvelo a elegantne to vyzerá, ale pre vás to nie je to pravé? Mýlite sa! Barety a klobúky sú neoddeliteľnou súčasťou jesenného šatníka. Tieto doplnky splnia ako účel praktickosti, tak i krásy. Vďaka nim bude aj obyčajný outfit jedinečný a štýlový. Stačí len vziať odvahu a vyskúšať ich. Verte, že potom na ne nedáte dopustiť.

Klobúky

Bez klobúka kedysi ženy pomaly ani nevyšli na ulici. Dnes sa táto krásna móda vracia. Ak myslíte, že sa klobúky nosia len k elegantnému odevu, tak sa mýlite. Klobúčik môže skrášliť aj športovejší outfity.

Takže ak máte na sebe džínsy, tenisky a čiernu koženú bundu, nebojte sa siahnuť po jednoduchom klobúku. Farbu necháme na vás. Mal by byť ale bez vzoru a zdobenie.

Barety

Baretky sa u nás už moc nenosí, čo je obrovská škoda. Tento rok sú jedným z najväčších hitov jesene. Preto by vám nemal v šatníku určite chýbať. Barety sú látkové, kožené s vzorom či bez vzoru. Výber je veľký a je len na vás, po akom siahnete. Nie je na škodu ich mať ale viac.

Kožený materiál k jeseni zaručene patrí, takže sa nebojte siahnuť po tomto materiáli. Ku koženej bunde a džínsom sa kožený baret zaručene hodí.

Pokiaľ milujete eleganciu tak baretka je pre vás zaručená voľba. Či máte kockovaný kabát, siahnite po jednofarebné verzii baretky. Či chcete aj kockovaný baret je potrebné, aby vzory boli úplne totožné ako na baretky tak i kabátu. Čo nemusí byť práve jednoduché, ak je nekupujete ako komplet alebo si nie nenecháte ušiť na zákazku.