Aké plavky budú tento rok v kurze?

Letná dovolenka sa rýchlo blíži, preto je nutné, aby sme sa v obchodoch pomaly, ale isto snažili nájsť presne také kúsky, ktoré na dovolenku potrebujeme. Ide väčšinou o košele alebo o letnú prevedenie obuvi. Samozrejme sú na mieste aj plavky, čo je vždy veľká dilema predovšetkým žien. Páni majú rozhodovanie veľmi jednoduché, pretože strihov pre mužov je úplné minimum, ale u žien to naozaj tak jednoduché nie je. Naviac každým rokom sa menia trendy v oblasti plaviek, a tak sa nemôžeme zamerať na plavky, ktoré sme mali vlani. Tie už sú totiž dávno v „out“ zóne. Pretože však ženy túžia zaujať, rozhodujú sa teda pre novinky na trhu. Aké novinky v oblasti plaviek však tento rok budú vládnuť všetkým kúpaliskám a plážam v zahraničí?

• Triangel plavky z módy nevychádzajú

Minuloročné plavkové hity sú už dávno „out“, teda až na jeden unikátny kúsok. Ide o takzvané triangel plavky, ktoré sú stále štýlové a stále veľmi kupované. Jedná sa o plavky, ktoré väčšinou zoženiete vo fosforových farbách. Je to teda jediný kúsok, kde sú fosforové farby povolené, pretože inak sa jedná s týmito tónmi o módne hriech, vďaka ktorému sa ženy dostanú do módneho pekla. U týchto plaviek sa ale o hriech nejde. Sú unikátne predovšetkým tým, že pristane snáď každej postave. Medzi najobľúbenejšie odtiene patrí predovšetkým ružová, zelená a taky oranžová farba.

• Jednodielne plavky s nášivkami

Ak sledujete aktuálne módu, potom vás určite zaujali nášivky, ktoré sú teraz súčasťou snáď každého kúsku oblečenia, topánok, ale aj doplnkov. Niekedy si ženy kupujú nášivky samostatne a potom si ich doma len prišité presne na také kúsky, na ktorých by nášivky ocenili. Kto by však čakal to, že tohtoročné leto budú nášivky súčasťou aj plaviek, najmä tých jednodielnych. Jednodielne plavky všeobecne sú aktuálnym veľkým hitom, ak však chcete zaujať ešte trochu viac, kúpte si plavky s nášivkami. Väčšinou sú našité na jednej strane plaviek alebo mnohokrát na prsiach.