Aké motívy tento rok letia? Vzdajte hold vtáčie ríši

Neujdú vám žiadne módne trendy? Potom si určite všímate, aké potlače a motívy oblečenie zrovna letia. Najskôr vám neušlo, že trendy je v súčasnosti vtáčej ríše. Takže preskúmajte svoj šatník, a ak tam nájdete tričko, top alebo šaty s motívom vtáčikov, určite sa v nich vydajte von. Zaručene budete in.

Operencom sa medze nekladú

Nezáleží na tom, o aké predstaviteľa vtáčej ríše ide, či o malú sýkorky, alebo napríklad páva. Podmienkou je, že by malo ísť o svieže, šik a príjemne farebné motívy. Letiaci vtáky dodajú vašim outfitom šmrnc a mladistvý look. V minulom roku leteli hlavne plameniaky, tento rok máte pole pôsobnosti oveľa väčší. V kurze sú rôzne druhy. Evokujú prírodu, romantiku, pohodu. Jediné, čo je out sú motívy krkavcov a podobne pochmúrny predstavitelia lietajúceho vtáctva. Dôležité je totiž byť svieža, pozitívne, farebný, dodávať si novú energiu a cítiť sa pohodovo jarno. Takže tričko sa supy zo svojho depresívneho obdobia určite nechajte doma na dne skrine, alebo ešte lepšie – zbavte sa ho.

Skúste štylizovaný aj prepracovaný motív

Vtáčie motívy sú in aj na najrôznejších doplnkoch. Príjemne pôsobí potrebné malé kabelky s vyšívanými operencami. Tiež prívesok v tvare vtáka, či už celokovový alebo napríklad z niekoľkých materiálov vrátane vtáčieho peria dokáže váš outfit ozvláštniť a povýšiť. Pokojne pritom môže ísť aj o bižutériu z korálok alebo napríklad roztavená sklíčka. Hravosť a kreativita sa cení. Dôležité je, aby ste dokázali všetko zladiť aj so zvyškom outfitu a vyzerali naozaj šik. Pokiaľ ide o potlačami oblečenie, tu sa fantázii medze nekladú. Môžete si vybrať potrebné sýto farebné šaty s jednoduchým štylizovaným motívom vtáka v bielej farbe, alebo naopak biely či pastelový základ a ňom veľké do detailu prepracované vtáčiky. Je to len a len na vás. Leťte s novou módou ústrety jari.