Trendy v obuvi pre rok 2020

S príchodom nového roku sme sa konečne dočkali aj zbrusu nových trendov vo svete módy. Ak ste nechceli utrácať pred koncom roka preto, že ste vyčkávali na novinky, ktoré dorazia na pulty obchodov, teraz sa už konečne môžete pustiť do nakupovania. Teraz totiž na pultoch obchodov nájdete medzi zľavami tiež hromadu noviniek, ktoré sú pre tento rok in. Zamerajme sa konkrétne na svet obuvi, kde je trendov pre tento rok naozaj veľa.

Ak ste milovníkom obuvi, možno už viete, aké trendy sa v tomto svete nachádza pre tento rok. Keď mu ste doteraz nemali potrebu svoj botník obmieňať, ale teraz tú potrebu máte, prezradíme vám, aké topánky si kúpiť, akým topánkam rozhodne podľahnete na prvý pohľad.

Originálne podpätky sú to, čomu žena neodolá

Aj keď nie ste milovníčkou podpätkov, pravdepodobne neodoláte topánkam, ktoré budú mať veľmi originálny podpätok. Lodičky s blyšťavými podpätkami, so zdobeným podpätkom alebo so zaujímavým podpätkom – to je to, čo tento rok bude in a čomu žiadna žena neodolá. V roku 2020 by sme mali pri výbere podpätkov zabudnúť na klasické nudné ihly, pretože originalita a extravagancie sa tento rok nosia. Navyše vás v takých podpätkoch nikto neprehliadne, čo sa na udalostiach, kam podpätky nosíte, hodí.

Sandálky na platforme pre sparné leto

Možno už teraz premýšľate nad tým, aké topánky sa budú nosiť v lete. Napodiv to nebudú obyčajné papuče, ale budú to sandálky, ktoré však budú na platforme. Ak ste milovníkom platforiem, potom už tento kúsok dychtivo očakávate v obchodoch, aj keď do leta zostáva ešte niekoľko dlhých mesiacov.

Vojenské topánky nielen pre drsňáčky

Aké ďalšie topánky sa budú tento rok nosiť? Rozhodne vojenské topánky, ktoré naozaj nie sú len pre drsňáčky, ale sú naopak aj pre krehké dievčatá, ktoré chcú svoj outfit oživiť niečím netradičným. Je to opäť jeden z viacerých výrazných trendov, ktorý by ste mali mať vo svojej zbierke.