Vytiahnite tenisky – treba tie značky Nike!

S takým krásnym počasím, ako je práve teraz, sa spája rozhodne jedna jediná dôležitá záležitosť, a síce obmena šatníka. Musíte naraz vymeniť hrubé vlnité kabáty za ľahké bundy, ktoré vás ochránia najmä pred chladnými rany a večery. Huňaté šály vystriedajú ľahké šatky, ktoré si uviažete kole krku vo chvíli, keď bude jar v znamení vetrov. Čiapka je načase zase schovať. Namiesto nich vytiahnite vkusné šiltovky alebo ešte štýlovejšie klobúky, ktoré teraz nosia nielen ženy, ale aj páni (a sú v nich absolútne neodolateľní). Namiesto teplých legín vytiahnite roztrhané džínsy a už si pod ne nedávajte obľúbené silonky či pančuchy, pretože už v nich zima vážne nebude. Naopak vás vetrík, ktorý sa dostane do dier u nohavíc, bude len ochladzovať a spríjemňovať každý nielen ten všedný deň. Samozrejme je nutné urobiť poriadok aj v botníku. Čižmy je nutné schovať spoločne s huňatým až príliš teplými čižmami. Tiež je potrebné, aby ste vytiahli obľúbené tenisky a samozrejme tiež baleríny. Poprípade sa môžete pripraviť už na leto a spoločne s balerínkami vytiahnuť aj sandálky a žabky. Avšak to hlavné, na čo sa tešíte celú zimu, sú predsa len už spomínané tenisky. Najobľúbenejšie značka je jednoznačne Nike. Ktoré typy trhajú rekordy?

Air Max – to je to pravé!

Ak milujete topánky, pri ktorých viete, že len tak neprošlapete podrážku, zvoľte jednoznačne model značky Nike zvaný Air Max. Jedná sa botasky, ktorých podrážka je pekne vyvýšená. Nemusíte sa teda báť, že pri pravidelnom nosení ju hneď tak prešliape. Vďaka tomu, že ich nájdete v mnohých farebných variantoch a ešte vo väčšom množstve rôznych spracovania, sa nemusíte báť, že by ste nenarazili na tie pravé.

Rosh Run sú najlepšie ku kabátu

Aj jar sa veľakrát nesie v znamení kabátov. Ide o také tie ľahké prikrývky bez zapínania, ktoré nás mnohokrát zahrejú počas daždivých dní, ktoré neodmysliteľne k jarnému obdobiu patria. Samozrejme terajší trend hovorí, že nie je potrebné, aby ste k takému kabátu volili len baleríny alebo vyššie topánky. Skúste to predovšetkým s teniskami, pretože práve tie sú úplne dokonalé k tomuto looku. S Rosh Runke od Nike budete pôsobiť vážne štýlovo!