Aké trendy sa objavili na nedávnych módnych prehliadkach?

Sledujete aktuálne trendy? Chcete sa obliekať štýlovo? Chcete stále vyzerať in? Potom sa oplatí sledovať aktuálne módne prehliadky, kde sa objavujú trendy, ktoré budú in v nasledujúcich týždňoch alebo mesiacoch. Na prehliadkach nosia modelky najnovšie kúsky z dielní návrhárov, ktorí veľmi dobre vedia, čo je v kurze. Preto sa outfity na módnych mólach inšpirujte.

Ak ste v poslednej dobe nemali čas sledovať aktuálne prehliadky, možno neviete, čo bude onedlho in. Nebojte, my ich za vás sledujeme a prezradíme vám, čo si obliecť a čo zohnať v obchodoch, aby ste vynikali z davu.

Opäť sa ukázalo, že móda siaha pre inšpiráciu do dávnych osemdesiatych rokov, kedy sa práve z davu vytŕčalo. Ľudia nosili extravagantné kúsky, chceli sa odlíšiť od toho, čo nosil dav. Nakoniec však všetci nosili extravagantné kúsky, teda dav znovu vznikol. Avšak móda sa osemdesiatymi rokmi necháva inšpirovať.

Nohavicové kostýmy mnohých strihov

Pod slovným spojením „nohavicový kostým“ si väčšina ľudí predstaví nudný outfit, ktorý nosí len usadlé ženy. Lenže dnes sa nohavicové kostýmy do obchodov dostávajú v mnohých zaujímavých strihoch. Tento rok sa nesie v znamení práve kostýmov, nebojte sa do jedného z nich investovať. Už vôbec sa nebojte takých kostýmov, ktoré stanovujú, že sa sako musí dať na holé telo, k tomu široké pásiky alebo napríklad šortky namiesto klasických nohavíc. A dlhé rukávy u saká? Tak ty už sa taky dávno nenosí. Vystriedali je rukávy krátke.

Nadýchané rukávy u blúzok i šiat

Spomínate si na nadýchané rukávy u blúzok, ktoré sa predtým nosili? Kto by to bol povedal, že sa vráti aj tento trend. Ide o vôbec najväčší hit tohto leta. Nebojte sa teda nosiť nadýchané, nariasené krátke rukávy, dominujú ako šatám, tak i mnohým blúzkam. Opäť je to kúsok inšpirovaný osemdesiatymi rokmi.

Vesty sú taky späť

Mimo to sú späť aj vesty. Kto by ich skôr nemiloval! Síce sa na nejakú dobu stratili, ale opäť sú späť.