Vyberáme kabelku podľa osobnosti

Ak by ste nahliadli do dámskeho šatníka, našli by ste okrem obrovského množstva oblečenia aj kabelky, ktoré sú v skriniach zastúpené taky v hojnom množstve. Ženy totiž veľmi dobre vedia, že aj kabelky sú neoddeliteľnou súčasťou outfitu a že aj za kabelky sa musí míňať nemalé finančné prostriedky. Mnohé ženy si však pri nákupe kabeliek nevedia rady. Nie sú si isté tým, po akej kabelke siahnuť, aká kabelka sa k nim najlepšie hodí. Verte, že v ideálnom prípade by ste mali vyberať podľa svojej osobnosti. Ku každej osobnosti sa totiž hodí úplne iná kabelka.

Možno vás zatiaľ nenapadlo vyberať si kabelku podľa osobnosti. Verte ale, že práve vaša osobnosť je váš najväčší pomocník pri výbere kabeliek.

Keď ste v jednom kuse v práci

Patríte k ľuďom, ktorí veľkú časť svojho života trávi v práci? Patríte k takzvaným workoholikům, Potom sa k vám hodí kabelka, ktorá má úchyt a ktorú tým pádom môžete nosiť ledabolo na ruky. Takéto kabelky sú veľmi minimalistické, zároveň sú aj elegantné a väčšinou bývajú aj kvalitne spracované. V ideálnom prípade by veľkosť také kabelky nemala presiahnuť rozmer A4. S týmto rozmerom sa do kabelky zmestia všetky potrebné dokumenty.

Keď sa rada bavíte

Milujete večierky a pretancovanej noci vám nie sú cudzie? Potom ste pravdepodobne ženou, ktorá potrebuje kabelku trochu hravú, ideálne farebnú, ktorá dodá vášmu outfitu šmrnc. Takéto kabelky by mali byť skôr menšie veľkosti, aby vám nijako nevadili pri tancovaní. Vojsť by sa do nej mal len telefón, platobná karta a kľúče, prípadne rúž alebo púder.

Keď milujete byť iná

Nerada spadáte do škatuliek? Nerada bývate takzvane škatuľkovanie? V tom prípade by ste mali siahnuť po kabelke, ktorá podčiarkne vašu inakosť, ktorá bude iná spoločne s vami. Nebojte sa menších kabeliek, ktorú hodíte do podpazušia alebo vezmete do ruky. Ideálne sú pre vás kabelky, ktoré pochádza zo zlatých deväťdesiatych a ktorým sa tiež inak hovorí bagetky.