Ako nosiť indiánske vzory

Viete, čo je teraz moderné a čo je teraz štýlové? Je toho napodiv veľa, ostatne vypichnúť musíme najmä vzory, ktoré sa síce nosili aj vlani, ale vlani sa nosili trochu iné vzory, než aké sa nosia teraz. Ak vám smieme poradiť, zamerajte sa tento rok na bodkami, čo je taký retro vzor, ktorý si zamilujete na prvý pohľad. Bohužiaľ jeho kombinácia nie je nič ľahké, ale ostrieľaní si aj s týmto vzorom poradia. Okrem toho odporúčame nosiť indiánske vzory, ktoré sú pre tento rok ten najmodernejšie vzor. 

Vzory – to je niečo, čo sa každý bojí nosiť, pretože to nevie skombinovať. Nie je však nič štýlovejšieho než práve vzory. Nebojte sa ich nosiť, keď si neviete rady, skombinujte ich s jednofarebným kúskom. S tým nikdy nič nepokazíte, tým si buďte istí. 

Ako už bolo spomenuté, tento rok sú štýlové najmä bodkami, ale okrem toho tiež indiánske vzory. Kde také vzory nájdete a aj tu sa oplatí kombinácia s jednofarebným kúskom? 

S čím indiánske vzory kombinovať? 

Premýšľali ste nad tým, s čím kombinovať indiánske vzory? Nemusíte nad tým rozmýšľať priamo v obchode, vždy po indiánskom vzore siahnite. Aj tu totiž platí, že ich môžete kombinovať s jednofarebnými kúskami, ktorých rozhodne máte doma viac než dosť – alebo sa mýlime? 

V prípade svetra s indiánskym motívom neváhajte a vezmite si jednofarebné džínsy a jednofarebný top. V prípade šiat s indiánskym vzorom siahnite po čižmách nad kolená a jednofarebné, nevýrazné kabelke. 

Kde všade indiánske vzory nájdete? 

Najviac sa s týmto vzorom stretnete konkrétne na svetroch. Svetre ale nie sú jediní nositelia tohto vzoru. Okrem svetrov odporúčame investovať tiež do šiat s týmto motívom, ktoré sú síce skôr pre odvážne, ale na druhú stranu v nich budete doslova neprehliadnuteľní. 

Aj čelenky sa dnes nájdu v indiánskom motíve, čo je skvelé – čelenky sú dnes nepostrádateľný doplnok v každej dámskej zbierke.