Šušťáková bunda z deväťdesiatych je zase in

Premýšľate o tom, že si do svojho šatníka vnesiete trochu deväťdesiatych rokov? Deväťdesiatky sú teraz to, čo sa v móde bezo sporu nosí. Ak si chcete šatník osviežiť trochu bláznivými, extravagantnými kúskami, ktoré sa opäť po rokoch vrátili do módy, je to dobrý nápad. Ak ale nechcete chodiť v teniskách s XXXL podrážkou alebo nechcete na svojej hlave nosiť bucket hat, teda klobúčik vyzerajúce ako pre päťročné dieťa, vyberte šušťákovú bundu, ktorá je zase in.

Šušťákovú bundu si určite pamätáte z detstva alebo z fotiek vašich rodičov. Jedná sa o bundu, ktorú nie každý mal zrovna v obľube. Teraz sa však práve táto bunda vyníma za sklenenými výkladmi obchodných reťazcov. Bundy sa na vás usmievajú z figurín, preto im podľahnite. Je to kúsok, ktorý sa vám bude hodiť pri letných chladných večeroch aj pri výletoch, na ktoré sa rozhodnete vydať.

Šušťákovú bundu navyše dobre skombinujete. Ideálne je, keď ju skombinujete napríklad s ľadvinkou, cyklistickými šortkami, ktoré sa dnes naozaj nenosí len na bicykel, a k tomu si dáte na hlavu treba obľúbenú šiltovku.

Farebné šusťákovky frčí!

Ku každému letu patria farbičky, preto sa týmto riaďte aj pri výbere šusťákových búnd. Ak sa rozhodnete si šušťákovú bundu kúpiť, odporúčame siahnuť napríklad po takej, ktorá vyzerá ako česká vlajka. Nestarnúci trikolóra spôsobí, že budete jednoznačne neprehliadnuteľní. Je to ideálna voľba vo chvíli, keď sa rozhodnete vydať sa na cestu do českých krajov.

Samozrejme nemusíte nosiť tak extrémne výraznú bundu, môžete siahnuť napríklad po bielom modeli s farebnými prúžkami.

Keď nestojíte o farby

Nie ste milovníkom farieb? Potom nevadí! Farbičky nie sú nutnosťou, môžete siahnuť aj po obyčajné čierne šušťákové bunde, ktorá sa vám bude hodiť opäť pri letných večeroch alebo pri turistike. Navyše šušťáková bunda konkrétne čiernej farby nie je tak pútavá, nebudete sa tak cítiť zle, ak neradi ste stredobodom pozornosti.