Jarné trendy. Aké kabáty budú vládnuť začiatku tohtoročnej jari?

Každý z nás netrpezlivo vyzerá koniec dlhej zimy. Tiež sa nemôžete dočkať, až bude počasie priať jarným trendom? Pozrite sa, aké kúsky sa tento rok budú nosiť. Chcete klasický trenčkot, koženú krásu, alebo snáď oversized kabátik?

Trenčkot v khaki farbe

Jasná módna trefa, ktorá patrí k nadčasovým. Maxi trenčkot pod kolená s chlopňami a dvoma radmi gombíkov patrí medzi úplnú jarnú klasiku. Nesklame vás ani v prípade, že sa predsa len o niečo ochladí – stačí si cez neho prehodiť hrejivý šatku a môžete do víru mesta! Súčasťou trenčkotu je opasok, ten predstavuje praktickú ochranu pred chladným počasím, ale aj módny doplnok.

Premýšľate o pokrývke hlavy? Najviac sa bude výnimať hravý baret, v ktorom vyniknú aj vaše vlasy. Zvoľte ledabylý bohémsky účes a budete sa cítiť ako umelkyňa, ktorá si práve mesto prezerá, aby ho následne mohla zvečniť na svoje maliarske plátno. Ideálny tip aj na dlhé prechádzky.

Koža je aj tento rok in

Hitom minuloročnej jarnej sezóny sa stali kožené kabáty. A pretože sme ich z pochopiteľných dôvodov nemohli dostatočne vynosiť, sú in aj tento rok! Ktorý kúsok zvolíte vy? Bude sa jednať o klasický čierny kabát, pod ktorý si pokojne môžete vziať pracovný kostým, alebo sa pustíte do extravagancie v podobe vínového koženého kúsku? Tohtoročný trend velí, že koža nie je nikdy dosť. Nebojte sa a pod kabátik si pokojne zoberte aj kožené šaty. Budete sa cítiť úplne neodolateľne.

Bože, vďaka za oversized módu

Tiež máte po krk upnuté módy, v ktorej sa nemôžete ani nadýchnuť? V oversized kabáte sa budete cítiť úplne božsky! Po prvé pristane úplne každému typu i veku žien, a po druhé – jedná sa o skutočne módny gól do čierneho. Pod oversized kabát sa skvele hodí oblečenie jednoduchých línií a strihov. Zvoľte šaty z úpletu, maxi sveter, alebo napríklad monochrómne oblečenie.

Aký kabát si obľúbite vy?