Vytiahnite bomber bundy!

Móda sa ženie stále dopredu, dalo by sa povedať, že niekedy aj späť. To sa prejavilo prevažne v poslednej dobe, keď sme sa na predajniach tých najlepších obchodov zoznámili s džínsovými nohavice do zvonu, ďalej s tričkami s výstrihy do V alebo s enormným množstvom džínsových búnd. To všetko je návrat, ak nie rovno ich kópie, z minulosti. Ak sa spýtate svojich štyridsaťročných príbuzných, iste vám miesto odpovede ukážu svoj starý šatník, kde hlboko, hlboko v ňom nájdete presne tieto kúsky, s ktorými sa teraz vídate v obchodoch s oblečením. Holt niekde sa tá inšpirácia na módne trendy čerpať musí.

Aj s príchodom jari sa neodmysliteľne spája najnovšie kúsky vo výkladoch obchodov. Väčšinou sa stretnete s roztrhanými džínsy, ktoré si iste na odevnom trhu chvíľku svoje prvé miesto na rebríčku popularity udrží. Prvé miesto je ale zdieľané s kúskom, ktorý tiež nesmie chýbať vo svojom šatníku už od jesene. Jedná sa o bundu bomber. Tá zaznamenala prevažne na jeseň obrovský „boom“. Sú ich mraky v najrôznejších predajniach s oblečením. Človek by sa aj čudoval, ale nie je čomu. Jedná sa vážne o excelentné a nadčasové kúsky.

Rôzne farby pre akékoľvek outfity

Najširší výber tých najlepších strihov búnd bomber nájdete v obchode Stradivarius. Cenovo sa pohybujú okolo sedemsto päťdesiatich korún, čo je najskôr jedna z najlacnejších variácií, za ktorú ju kúpite. Navyše je to naozaj najlepšie prevedenie tejto bundy. V ostatných obchodoch sa totiž stretnete s škaredými farbami. Jedná sa prevažne o trblietavé odtiene, ktoré sú doplnené hromadou aplikácií. Tiež bývajú veľmi krátke a vyplnené, teda pôsobíte ako gulička. Toho iste nikto nechce docieliť, preto sa ponáhľa do Stradivarius.

Bomber bundy skvele súznie napríklad s roztrhanými džínsy a batôžkom, s ktorým určite taktiež zabodujete. Tenisky či iné typy podobné obuvi sú taky na mieste.