Vyberáme štýlovú bundičku na leto

Rozhodli ste sa spestriť svoj šatník unikátnym kúskom, ktorý zatiaľ len tak nikto nemá? Čo staviť na bundičku, ktorá sa aj v lete môže hodiť? Bundičky v lete nenosí každý, preto buďte vy tými, kto s bundičkami očarí. Ak ste sa dodnes domnievali, že bundy počas leta nevyužijete, pomýlili ste sa. Aj bundy počas leta využijete, hodiť sa môžu napríklad pri letných chladných večeroch na festivale, ochráni vás tiež v chladných daždivých dňoch alebo vás ohrejú pri ceste lietadlom, kde býva obvykle pomerne chladno.

Ak ste sa teda rozhodli kúpiť si bundičku na leto, poradíme vám s výberom. Aktuálne je na trhu predsa len celá rada bundičiek a možno je pre vás ťažké sa v takej ponuke vyznať. A ak nie, potom ste pravdepodobne ten, kto sa o módu pravidelne zaujíma a vie, čo sa teda nosí.

Vyberáme bundu na leto

Ponúka sa otázka, na čo staviť pri výbere bundičky na leto? Pri výbere bundy Vsádzajte na také kúsky, ktoré sa budú ľahko kombinovať a ktoré možno obliecť prakticky k čomukoľvek. Ideálnymi kandidátmi sú napríklad klasické bombery alebo tiež džínsové bundy, ktoré sa opäť vrátili z dôb dávno minulých. Práve týmto kúskom, ktoré možno môžu pôsobiť trochu mužnejšie, sa hodí obliecť si typicky ženské kúsky, ako sú napríklad sukne alebo šaty, nebráňte sa ani vysokým podpätkom. Ovšem ak ste milovníkom pohodlia, bombery alebo džínsové bundy sa hodí dokonale aj k nohaviciam, šortkám a tiež k teniskám.

Odporúčame sa zamerať aj na športové šusťákovky. Tie využijete nielen na tréningu, ale tiež sa vám budú počas leta hodiť na turistické výlety, ktoré plánujete podstúpiť.

Aké bundy sú teraz in?

Ak by sme mali vypichnúť niekoľko búnd, ktoré sú aktuálne in, vylúpili by sme najmä pastelové džínsové bundičky alebo džínsové bundičky so zdobením nielen vpredu, ale aj vzadu na chrbte. Okrem toho sa nosia aj kvetinové bombery alebo prípadne bundičky vyrobené zo saténu, ktorý je síce príjemný, ale trochu skĺzava.