Jednoducho musí padnúť

Džínsy, tie jednoducho musí padnúť ako druhá koža. Ale nájsť tie, ktoré vám sadnú najlepšie, môže byť niekedy veľký oriešok. Niektoré skvele sedí spredu, ale váš zadok nevyzerá práve sexi a zase naopak. Niektoré sú zase moc upnuté druhej zase voľné.

Nákup tých pravých môže zabrať aj hodiny, ale nezúfajte, každé tie svoje nájde, len treba vedieť na čo si dať pozor.

Jeden prvok je na rifliach vlastne to najdôležitejšie, aby mal váš zadoček ten pravý tvar. Tým kúzelníkom sú vrecká. Záleží ako na ich umiestnenie tak aj na ich tvare.

Výber podľa typu zadočku

Trápi vás väčšie pozadie? Tak treba nehľadieť na trendy, ale siahnuť po starej dobrej klasike. Tu je nutné zvoliť typ nohavíc bez zdobených vreciek. Farba by mala byť tmavšia, tá nám trošku uberie nejaké to kilo. Ak je váš problém opačný, nebojte sa zvoliť nohavice so zdobenými vreckami. Dnes sú IN drobné kamienky a rôzne výšivky, najlepšie kvetinového vzoru.

Nie ste práve typ, ktorý by sa vyžíval v posilňovaní zadočku, ale napriek tomu by to potreboval? Ak vás trápi ovisnutý zadoček, vezmite tie, ktoré majú menšie vrecká a umiestnené vyššie než je zvykom. Vytvoríte si tak optický klam, ktorý z vášho zadočku urobí vyšportované pozadia. Sama budete milo prekvapená, ako vám nohavice sadnú.

Či navštívite obchod so skúšobnou kabínkou, ktorá vám nedá priestor či možnosť obhliadnuť sa zo všetkých strán, nestrácajte čas vyberaním a choďte rovno tam, kde to bude možné. Nehanbite si nechať poradiť alebo vyskúšať viac druhov. V týchto nohaviciach sa musíte cítiť pohodlne a sexi.