Tričká s golierom? Nebojte sa ich! Sú „in“!

Basic tričká sú obľúbená v každej sezóne. Predsa len sa také kúsky hodí úplne vždy a nikdy ich nie je dosť, pretože je možné kombinovať vždy úplne so všetkým. Navyše také obyčajná basic tričká sú úplne skvelá a vždy sa v nich cítime pohodlne. V poslednej dobe sa stali obľúbená najmä také, ktoré sú vzadu dlhšie ako vpredu. Ak majú taká basic tričká ešte rozparok na bokoch, potom je to ešte lepšie – teda štýlovejšie. 

Mimo taká tričká vzadu dlhšia sa stala obľúbená najmä také, ktoré sú s golierom. Teda úplne obyčajná tričká s golierom pri krku a s pár gombíkmi pri krku. Určite si pamätáte taká tie stará tričká, ktoré sa nosila v osemdesiatych rokoch a neskôr. Je to zase akýsi retro kúsok, ktorý sa vracia do módy, rovnako ako tomu je s ďalšími nadčasovými retro kúsky, medzi ktoré sa radí napríklad skladané dlhšie sukne alebo topy s mašľou pri krku. Bodky sa vo veľkom taky dostali späť do módy a tiež sú súčasťou retro štýlu. 

Tričká s golierikom sú vhodné pre ženy, ale aj pre mužov 

S takým aktuálnym trendom sa teraz stretneme predovšetkým u mužov, na ktorých také tričká vidíme čo chvíľu. Zakúpiť ich môžeme úplne vo všetkých obchodoch s oblečením, pretože sú vážne ku kúpe dostupné úplne všade. Ovšem aj ženy si prídu na svoje, ak o takýto kúsok prejaví záujem, pretože sa tričká s golierom začala konečne predávať hojne aj v dámskom svete, nielen v tom pánskom oddelení. Veľakrát sa jedná o vypasované kúsky, inokedy je však nájdete predovšetkým v ledabolo spracovania a v ledabolo strihu. Za taký strih sa ale neoplatí míňať, iba sa má investovať za tie vypasované strihy tričiek. Iba v nich totiž vynikne tá ženskosť a goliere dodajú akýsi šmrnc. Mnoho ľudí si myslí, že je to len móda pre golfistov a golfistky, ale nie je tomu tak. Je to štýlové pre každého človeka, ktorý sa trochu zaujíma o módu.