Venčeky do vlasov pre každú štýlovú ženu / vílu leta

Leto je obdobie, počas ktorého ženy veľmi rady nosia napríklad šaty. Niet sa čomu diviť, prečo by sa predsa mali potiť v úzkych džínsach. Navyše sú šaty skvelá podívaná pre pánov, ktorým pekné ženské nohy len spríjemní deň. Šaty sú navyše presne to, čo je tohtoročné leto fenomén v oblasti módy. Módne trendy sa menia lusknutím prstov, napriek tomu šaty sú hotové unikáty. Šortky ani sukne nie sú tak dobrou variantom, ako práve šaty, ktoré sú vhodné úplne k akejkoľvek udalosti. Vziať si ich môžete nielen na párty či na kávu s kamarátkou, ale tiež samozrejme na prvé rande alebo na slávnostnú večeru. 

Ak chcete, aby z vás leto len žiarilo, mali by ste sa zamerať predovšetkým na pestré farby a na voľnejšie strihy. Skvelé sú aktuálne nie príliš foremný strihy šiat. V lete sú skvelé aj šaty so spadnutými ramenami alebo napríklad úzke šaty na úzke ramienka. Moderné sú však predovšetkým dlhšie šaty zhruba do polovice stehien a dlhšia. Kratšie už sú nevhodné, predsa len ide vidieť niečo, čo vidieť ísť rozhodne nemá. Ak túžite ešte po viac letnom štýle, pridajte si k svojim šatám aj zaväzovacie sandálky a následne tiež venček do vlasov. 

Pozor na gýčovité typy! 

Venčeky vo vlasoch sa stali naozaj veľmi populárne. Je nutné spomenúť, že sú však štýlové len v nejakom prevedení. Vyhnite sa veľkým gýčovitým kvetom, ktoré sú pomaly väčšie ako vaša hlava. Tieto gýčovité typy sú rozhodne tabu, preto voľte skôr miniatúrne typy, ktoré sú moderné. Miniatúry všeobecne sú aktuálne najviac štýlové, či už sa jedná o miniatúrne typy príveskov alebo o miniatúrne vzory na rôznych druhoch oblečenia, ktoré radi nosíme. Medzi unikátne miniatúrne vzory patria najmä bodkami alebo kvetinky, ktoré sú samy o sebe naozaj elegantný a jednoducho krásne. Samozrejme aj tenké pruhy patrí medzi miniatúrne vkusné, štýlové, moderné vzory.