Girlfriend džínsy – to je to pravé!

Móda sa tiež niekedy nevie poriadne rozhodnúť. Táto veta platí najmä teraz, kedy si móda na jednu stranu presadzuje to, nech ženy dávajú najavo svoju ženskosť, na druhú stranu sa však jedná o ležérnosť, vďaka ktorej sa majú cítiť pohodlne ako žensky. Úzke nohavice a sexy blúzky metalových farieb sú jednoznačne pre ukázanie ženskosti, avšak obľúbené girlfriend džínsy nie sú práve to, podľa čoho sa žena spozná. Veď pas je trochu nižšie, vôbec neobopínajú štíhle nohy. Človek sa teda nevie, pre čo rozhodnúť. Zrazu však móda prišla s úžasným nápadom, ako veľmi trendy girlfriend džínsy skombinovať tak, aby pôsobili stopercentne žensky. Ako s nimi ale dosiahnuť taký vzhľadu, ktorý by muža predsa len priťahoval, než vzďaľoval? Skúste to so skvelými lodičkami!

Aj keď môžu byť pre niekoho nepohodlné, ženskosť vynikne behom okamihu

Móda musela teraz vážne zakročiť, pretože ženy nosili radšej tento pohodlný druh džínsov ako úzke typy. Jednoznačne sa nedalo nič robiť, pretože ženy volia vždy radšej pohodlie než elegantnosť, ak to teda nemajú nakázané šéfom v zamestnaní. A tak sa teda rozhodlo, že ak má už žena nosiť trhané džínsy s nízkym sedom, je vhodné, aby predsa len tá ženskosť trochu vyžarovala. Nemohla to urobiť inak pohodlnejšie, než s lodičkami, ktoré sú pre mnoho žien nočnou morou. Keď si však túto kombináciu vezmú a k nej doplní jednoduchý top na úzke ramienka a prípadne aj sako, zrazu neuverí svojim vlastným očiam, ako štýlové budú. V tom okamihu možná bolesť nôh a necitlivé palce na nohách budú tým najmenším problémom, pretože za tak štýlový outfit to jednoducho stojí!

Roztrhané džínsy všeobecne sa však teraz začínajú čoraz častejšie kombinovať s elegantnejšími kúsky. Móda totiž rada dokazuje, že aj zdanie, že mnoho kúskov nejde skombinovať, je lož. Preto to dokazuje presne takto – ležérnosť a elegantnosť donedávna nešlo skombinovať, kým sa lodičky nedostali k všedným trendy kúskom, ako sú práve girlfriend džínsy.