Na podpätkoch s istotou

Každá z nás iste nájde vo svojom botníku aspoň jeden pár topánok na vysokom podpätku. V obchode sme im proste nezvládli odolať a kupovali sme ich s vedomím, že chôdzi na podpätkoch musíme vylepšiť si a zvyknúť si na ňu. K tomu nám mal dopomôcť tento pár topánok. Ale ako to tak býva, po pár nepohodlných pokusoch sme ich odložili do skrine a teraz tam len tak leží.

A to je veľká škoda. Podpätky nám robia štíhlejšie nohy, sme v nich vyšší a celkovo vytvára krajší postavu. Ovšem toto všetko sa dá ľahko stratiť, ak trochu nestabilné chôdzu bravúrne neovládame. Ak budeme balansovať na každom kroku miesto očarujúce sexy ženy budeme skôr na smiech. A toho sa bojí väčšina z nás.

Prečo si ale výhody vysokých podpätkov neprevezmeme do ich pohodlnejšie verzie a to topánok na kline! Už ste ich vyskúšali? Vďaka kline budete istejšia, žiadny nerovný povrch v podobe malých dlažobných kociek vás nerozhodí. Na tieto topánky nie je nikdy neskoro. A ktoré sú IN?

Kvety

Tento vzor proste letia a nevyhol sa ani topánkam. Takéto sandále na hnedom podpätku s kvetinovými pásky je skvelá voľba aj na koniec leta. Nemusíte sa báť, že tieto topánky nestihnete vynosiť, pretože dáme ruku do ohňa, že aj budúci rok budú IN.

Jednofarebné

V jednoduchosti je krása. Preto aj jednofarebné pásky sú ideálnou voľbou. Sú jednoducho kombinovateľné a s prírodným hnedým klinom ide dokopy každá farba. Nemusíte sa báť ako neónových farieb, ktoré sú tento rok veľkým hitom, tak tých trblietavých ako je napríklad strieborná.