Tri módne trendy, s ktorými na jar oslníte

Móda nám jar privolávala už vo februári, kedy sa na pultoch obchodov objavili najnovšie módne kúsky, nad ktorými sme zostali stáť s otvorenými ústami. Milovníci obyčajných, jednoduchých kúskov zostali zaskočení, pretože do módy prišlo obrovské množstvo hlavne extravagantných kúskov, ktoré si neoblečie každý, pretože mu chýba odvaha. Odvahu však budeme musieť nájsť, pretože inak tento rok budeme musieť chodiť v pyžame. Extravagancia je totiž symbolom nielen tohtoročnej jari, ale celého tohto roku.

Zamerajme sa teraz na tri typicky jarné kúsky, ktorými zaujmeme každého okoloidúceho.

Pláštenky sú lepšie ako dáždniky

Ak sledujete módny svet, určite ste zaregistrovali, že sa teraz nachádzame v takzvanej dobe plastovej. Módni návrhári pracujú s plastmi, nové trendy sú väčšinou z plastu skutočne vyrobené. Nemôžeme sa teda čudovať, že pláštenky si našli v tejto dobe svoje čestné miesto a stali sa tak obľúbenejšie než dáždniky.

Pláštenky nás efektívne zachráni pred nepríjemným dažďom. Kúpiť si ich môžeme v mnohých farebných kombináciách a v mnohých strihoch. Je len na vás, či si kúpite pláštenku s kapucňou alebo bez alebo so šnúrkou či bez.

Stále zaujmete s teplákoviny

Počas jesene a zimy sme si zvykli na nosenie pohodlných vecí. Tento rok si nebudeme musieť odvykať. Jar (a nielen jar) sa totiž ponesie v znamení teplákoviny. Stále budú štýlové mikiny či tepláky, pribudnú k nim retro teplákovky a samozrejme kombinácie teplákoviny a džínsoviny.

Otvorte dvere lesku

Už počas minulého roka sa stali populárne lesklé veci, a to konkrétne topánky alebo doplnky, ktoré sme si mohli zakúpiť v zlatej, striebornej alebo v medenej farbe. Ani tento rok na lesklé kúsky nezabudnite, pretože stále sú v kurze. Okrem lesklých topánok, doplnkov a kabeliek si budete môcť zakúpiť aj lesklé bundy alebo obľúbené dámske kostýmy či kabáty, s ktorými počas jari oslníte okoloidúci na míle ďaleko.