Eleganciu pre akúkoľvek príležitosť prináša midi sukňa

Veľa žien sa na jar vyslovene teší. Okrem iného aj preto, že konečne odloží dlhé kabáty, perové a prešívané bundy, teplé nohavice a vezme si konečne na seba niečo ľahšie. Sukňa skryté v útrobách skrine teraz dostávajú svoju šancu. Nepremeškajte ju. V akých sukniach tento rok zaručene zožnete obdivné pohľady mužov a závistlivé pokukování žien, ktoré ani zďaleka nie sú tak in, ako vy?

Slušivé a univerzálne

Na úvod jednu pomerne zásadné informáciu. Tento rok letí sukne v dĺžke midi. Ovšem samozrejme to neznamená, že by ste mali všetky sukne, ktoré sú kratšie alebo naopak dlhší poslať hneď do kontajnera pre charitu. Iba ak ste doteraz tejto dĺžke vo svojej šatníku nevenovali moc pozornosti, mali by ste to teraz napraviť. Midi dĺžka je slušivá, elegantná a vhodná pre prakticky akúkoľvek spoločenskú príležitosť snáď s výnimkou veľké večerné. To sa o veľmi krátkych alebo naopak extrémne dlhých sukniach povedať bohužiaľ nedá, tam musíte byť oveľa opatrnejší.

Tričko alebo top do pása

Môžete si vybrať midi sukňa v rôznom vyhotovení: áčkové strihy, puzdrové, rozviate kolesové. Šik budú klasické, ale aj romantické s volánikmi, čipkované či trebárs pletené. Do módy prichádza aj plisované midi sukne. Mala ste na sebe plisovanou sukňu naposledy ako školáčka? Nebojte sa a skúste to, budete prekvapené. Veľmi dôležité je ale čo si vziať k sukniam. Do práce bude ideálny decentný blúzka, ktorú zastrčíte do sukne. Na popoludňajšie schôdzku s kamarátkami sa budete skvele vynímať v tope, alebo peknom elegantným tričku. Ak bude obzvlášť teplý deň, nebojte sa aj odhaliť ramená. Akonáhle nastane chladno, skúste ľahký svetrík alebo mikinu, avšak s jednou podmienkou: malo by ísť o kratšie strihy maximálne do pása. V dlhom svetra budete vyzerať ako babička, nie je to k tomuto druhu sukne ani sexi, ani šik.