Už máte doma kostým?

Móda so sebou prináša každú sezónu zaujímavé kúsky. Keďže teraz sa stretneme v obchodoch so zimnou kolekciou, očakávať môžeme hromadu svetrov alebo džínsov, bez ktorých by sme počas zimy zamrzli. Avšak okrem teplých vecí, ktoré sa k zime skrátka spája, sa v obchodoch stretneme taky s šaty a inými vecami, ktoré si máme vziať na ples. So zimou sa predsa spája aj plesová sezóna, čo znamená, že je načase začať premýšľať nad tým, čo si tento rok oblečieme.

Plesy sú veľmi obľúbené kultúrne, spoločenské udalosti, na ktoré sa musíme obliecť skutočne vkusne. Väčšinou sa tu stretávame s našimi blízkymi priateľmi, ale taky s úplne neznámymi ľuďmi, preto je nutné, aby sme urobili dojem. Predsa len každý si nás bude prezerať odhora až dole. Dbajme teda na to, čo si obliekame, nech skutočne urobíme taký dojem, po akom túžime.

Ak tento rok neviete, čo si vziať, stavte na náš tip, ktorý vám v tomto článku prinášame. Je to neopozeraný look, ktorým určite oslníte.

Kostým bude tento rok pre vás to pravé!

Zabudnite na krátke šaty tesne pod zadok, ktoré nosia bežne dievčatá v puberte. Takéto šaty už dávno nie sú pekné a nie sú vôbec vhodné. Radšej siahnite po kostýmu, ktorý je úplne ideálne, to mi verte. Málokto ho bude mať. Aj keď je dneska k dostaniu skutočne všade, málokto po ňom siahne. Rad žien totiž nevie, ako taký kostým má vôbec nosiť.

Kostým voľte taký, ktorý má úzke nohavice. Sako by malo byť vypasované, najlepšie jednofarebné, bez žiadnych vzorov. Myslite tiež na to, čo dáte pod sako. Košeľa je síce fajn, ale toho pravého šmrncu dosiahnete vtedy, keď si pod sako dáte len ozdobnú, krajkovanie podprsenku alebo pekný, krajkovaná top.

Pokiaľ nie je kostým, voľte nohavice

Ak si na odvážnejšie kostým netrúfate, siahnite po nohaviciach, a to s vreckami! Tento rok bude plesovej sezóne vládnuť pohodlnosť a trochu mužský štýl. Dámske dlhé šaty tento rok nechajte radšej doma.