Patríte medzi páry, čo sa rovnako obliekajú?

Zamilovanosť je krásna vec. Ak patríte k zamilovaným párom, určite sa snažíte o to, aby to všetci okolo videli. Nedáte svoju drahú polovičku nikomu, aj keby vám za ňu chcel zaplatiť. Snažíte sa na verejnosti ostatným vysielať signály, ktoré ich majú varovať – ​​majú ukázať, že váš partner alebo partnerka je len vaša. Ak sa však rovnako obliekate, ľudia spoznajú, že patríte k sebe. Patríte medzi také páry?

Samozrejme obliekať by ste sa mali rovnako – ale odtiaľ potiaľ. Povoľuje sa mať rovnakú značku oblečenia či topánok, ale všetko s mierou. Nenoste viac rovnakých kúskov naraz, nech zase nevyzeráte ako blázni. Vždy si vyberte len jeden rovnaký kúsok, ktorý si na seba oblečiete alebo obujete, nepreháňajte to.

My sme vám teraz vybrali tie najlepšie kúsky, ktoré sa hodia pre zamilované páry. Sú síce pomerne časté, ale sú stále štýlové a sú perfektné absolútne pre kohokoľvek.

Oblečenie Calvin Klein

Značku Calvin Klein určite poznáte. Jedná sa o dnes veľmi populárna značku, ktorá je populárna hlavne vďaka svojmu spodnému prádlu. Táto značka však nemá v ponuke len spodnú bielizeň, ale taky oblečenie. Iste, platí, že môžete mať rovnaké spodnú bielizeň so svojim partnerom, ale to nikto neuvidí. Noste preto napríklad rovnaké tričko, na ktorom je hlavný práve veľké C a K. Aby ste nebudili moc veľkú pozornosť, jedno tričko si kúpte v čiernej a druhé v bielej farbe.

Ponuka značky Converse

Čo sa taky hojne nosia, tak sú všeobecne veci z ponuky značky Converse. Táto značka je dneska veľmi populárny – možno dokonca viac ako Calvin Klein. Zamilované páry najčastejšie nosia rovnaké topánky, teda krásne tenisky, ktoré sa hodia úplne ku všetkému (pozor, nemusíte si ich kupovať len v klasickej bielej farbe, ale taky aj v iných farbách, ktoré sú rovnako štýlové), ale taky nepohrdnú oblečením tejto značky.

Najlepším druhom oblečenia značky Converse sú asi tričká, na ktorých dominuje obrovské logo značky. Práve to môžu nosiť ako dámy, tak i páni.