Aké extravagantnosti sa teraz v móde nosí?

Móda raz za čas prinesie na predajné pulty v obchodoch nejaké kúsky, nad ktorými sa človek musí jednoducho pousmiať. Nie sú totiž zrovna najštýlovejšie, aj keď mnoho módnych maniaček také kúsky nosí. Človek sa však len pousmeje a povie si, že len blázon môže niečo také nosiť alebo len blázon danej kúsky môže akokoľvek skombinovať s bežnými modernými druhmi nášho oblečenia. Je však nutné poznamenať, že takáto extravagantnosť je hlavne módnymi návrhármi a najrôznejšími módnymi kritikmi veľmi obdivovaná a dobre hodnotená. Ten svet je asi očividne naruby!

S akými kúsky sa teda môžete v obchodoch stretnúť? Ktoré kúsky vám svoju extravagantnosťou vylúdia na tvári úsmev alebo hodí do tváre výraz prekvapenia? Prinášame aktuálne extravagantnosti, ktoré sú obľúbené najmä u rady celebrít!

• Ostne všade, kam sa pozrieš!

Jednou takou šialeností, ktorá aktuálne „letí“, sú ostne, ktoré sú posadené úplne na čomkoľvek, čo vás napadne. Nejšíleněji ale vyzerajú na lodičkách sandálového štýlu. Ostne sú posadené po stranách, dokonca aj na remienkoch nad členkom. Stačí len, keď zavadíte jednou nohou o tú druhú a bolesť je teda na svete! Okrem iného sa ostne aplikujú na rad kabeliek, kde už však dávno nie sú len v jemnom prevedení, ale už sú nimi naozaj posadené úplne celé kabelky, kde zrazu nie je ani miesto na inú aplikáciu.

• Sú libo farebné alebo chlpaté bambuľky?

Ďalším takým šialeným kúskom, ktorý dnes nájdete úplne všade, teda hlavne na topánkach, sú bambuľky. Chlpaté bambuľky na kabelkách – nech je, na to sme si relatívne zvykli a dokonca sa nám to aj zapáčilo. Ale ak sa také chlpaté bambuľky ocitnú na topánkach, je niečo zle. U nazúvaky to nevyzerá najhoršie, ale ak sú bambuľky prichytené na lodičkách alebo vzadu na botaskách, to je des! Zrazu sa však vyskytli na trhu napríklad aj sandálky, ktoré sú doslova všade obohatené o farebné guľôčky, ktoré visí zo sandálov ako akési banky ako na vianočnom stromčeku!