Štyri outfity, v ktorých hrajú hlavnú úlohu hnedé členkové topánky

Niekedy nie je ľahké si obliecť na seba niečo štýlového. Niekedy sa skrátka zobudíme s ponurú náladou a máme chuť si obliecť len mikinu a roztrhané džínsy. Ono to síce nie je nemoderné look, ale je pravdou, že vykúzliť by sme rozhodne mohli aj niečo celkom iné a lepšieho. V súčasnej dobe sa veľa nosia hnedá farba, preto vykúzli štyri outfity, v ktorých hrajú hlavnú úlohu členkové topánky hnedého sfarbenia. Nechajte sa inšpirovať a topánky zaraďte do svojho botníku. Je možné s nimi vykúzliť naozaj skvelé looky.

Prvý outfit

V prvom outfitu sú hnedé členkové topánky v kombinácii s kratšími, pletenými šaty, ktoré majú nápadne veľký rolák. Silonky alebo pančušky s bodkovaným vzorom je doplní, rovnako ako ľahký kabátik rovného strihu, pokojne sa môže jednať o pohodlný jarnej trenčkot. K tomu zvoľte listonošku, ktorá je dostatočne veľká, no nenápadná.

Druhý outfit

Ak ste milovníkom culottes, určite budete nadšení z druhého outfitu. Vezmite si obľúbené voľné nohavice nazvanej culottes, k tomu vyberte obyčajné jednofarebné tričko, ktoré nebude upnuté, ale bude trochu voľnejšie, a v páse to podčiarknite opaskom. K tomu zvoľte béžový alebo hnedý trenčkot, ďalej hnedé členkové topánky a nezabudnite na kabelku, ktorá tentoraz bude v podobe dnes veľmi obľúbené (ale aj nenávidené) ľadvinky.

Tretí outfit

Ak ste milovníkom overalov, kúpte si taký, ktorý trochu pripomína pánske montérky. Takéto overaly sú dostať napríklad v obchodoch značky H & M, kde aktuálne sídli hlavne v khaki alebo v béžovom odtieni. Majú košeľový vršok, zvyčajne siahajú ku členkom. K tomu zvoľte práve hnedé členkové topánky a v rovnakej farbe kabelku cez rameno, ktorá pokojne môže byť menší. Okolo krku uviažte pások.

Štvrtý outfit

Hnedé členkové topánky môžete doplniť aj k úzkym džínsom, ktoré doplníte o jednofarebnú vypasované peknú košeľu, na ktorej prehodíte vestu z umelej kožušiny. K tomu zvolíte business kabelku do ruky a pások.