Aký kabát a prechodnú bundu môžete nosiť aj túto jar?

Jar je síce ešte v nedohľadne, no ak sledujete instagramové profily slovenských módnych blogeriek, viete, že pomaly už predstavujú jarnú kolekciu. Viaceré známe módne reťazce, ale už aj slovenské e-shopy s oblečením predstavujú prvé jarné kúsky 2019.

Ak vám v jarnom šatníku chýba prechodná bunda a kabát, poradíme vám, aké si z ponuky vyberať.

Prechodné bundy

Ideálna vrchná vrstva v jarných, ale aj v chladnejších letných dňoch. Sú primeranej hrúbky a v prvom rade majú chrániť pred silným vetrom a v jarných dňoch aj pred prehánkami. Ak chcete byť štýlová, musíte si vyberať nadčasové modely prechodných búnd. Čo to znamená? Znamená to, že musíte siahnuť skôr po neutrálnejších odtieňoch – sivej, čiernej, hnedej, béžovej. Ak ale chcete farebnejšie prechodné bundy, odporúčame tieto farby – škoricovú, horčicovú, bordovú, smaragdovú, svetloružovú.

Štýlovým kúskom v šatníku budú obojstanné prechodné bundy. Kedykoľvek budete môcť bundu obrátiť na druhú stranu. Zrazu budeme mať na sebe úplne iný kúsok! Paráda, čo myslíte?

Okrem obojstranných prechodných búnd vám odporúčame obzrieť si ponuku prešívaných prechodných búnd a dlhých prechodných búnd pod zadok.

Dámske kabáty

Dámske kabáty sú elegantným kúskom, ktorý by mala mať každá žena vo svojom šatníku. Vlnené dámske kabáty v rôznych farebných prevedeniach skvele ladia k blúzke a elegantnej sukni. Skvele sa hodia aj k nohaviciam a voľnej bavlnenej blúzke.

Ak chcete mať doma pekný dámsky kabát, uprednostňujte vlnené dámske kabáty. Sú nadčasovým kúskom, zladíte ich s čímkoľvek a perfektne vás zahrejú v prechodnom období. Vyberajte si minimalistický rovný strih, ktorý bude perfektne kopírovať vaše krivky a bude mať kvalitné zapínanie na gombíky.

A čo farby? Odporúčame nadčasový ťaví dámsky vlnený kabát, ale nepohrdnite ani červeným, sivým, hnedým a púdrovým kabátom.