Oslňte v bielych džínsoch

Väčšina žien má obrovskú záľubu v nakupovaní. Milujú sledovať aktuálne módne trendy, či už sa jedná o štýl formálne alebo iný. Ak sa niečo zmení na pultoch v obchodoch obľúbenej značky, musí skrátka tento kúsok vidieť a prípadne ho aj mať. Veď je to kúsok, ktorý možno bude mať ďalších sto žien a každá túži byť tou prvou. Výpredaje – tie sú ich. Nákupný maniačka vždy čakajú pred daným obchodom a vyzerajú, po akých kúskoch vo výpredaji siahnu najskôr. Veľakrát sa naozaj oplatí čakať pol hodiny pred otvorením obchodu len preto, aby dostali presne tie nohavice, na ktoré čakali. Väčšinou sú najradšej rady za tie biele, pretože práve toto je najnovší trend vo svete módy. Kto ho nemá, ako keby nebol. Jedná sa vážne aj skvelé džínsy, ktoré jednoznačne vo vašom šatníku mať musíte, a to aj cez to, ako drahé budú.

Dbajte na to, ako v daných džínsach vyzeráte

Ovšem biele džínsy sú mnohokrát aj ošemetné. Bohužiaľ. U treba riflí čiernej farby ste zvyknutí na to, že vám zakaždým padnú, pretože zoštíhľujú. Biele vás síce neurobia tučnejšie, ale väčšinou je v obchodoch nájdete v rôznych materiáloch. Niektoré sú veľmi zradné, pretože sú elastické. Práve tie vám nohy značne zväčší na pohľad a vy sa zrazu budete cítiť, ako keď by ste pribrala päť kíl len na stehnách. Nie každé biele rifle sú teda vhodné, preto pri skúšaní dbajte na to, aby ste v nich vyzerala tak, ako chcete. Nekupujte si ich takzvane cez mŕtvoly len preto, že je skrátka chcete. Nájdete lepšie a treba ešte za výhodnejšiu cenu.

Skombinujete s nimi úplne všetko

Biele džínsy majú tú výhodu, že sa k nim hodí úplne všetko. Môžete si teda vziať pestrofarebný top a budete k nemu vyzerať úplne fantasticky. Ak sa však rozhodnete pre čiernobielu kombináciu, aj tak zachováte potrebnú eleganciu. Ak vás láka kombinácia s károvanou košeľou, kto by do toho nešiel? Veď nech už zvolíte čokoľvek, budete úplne neodolateľná!