Nohavice, ktoré musí mať každá!

To, že džínsy patrí do základnej výbavy šatníka je celkom jasné. Je ale potrebné ísť trochu aj s dobou a zaobstarať si také, ktoré sú práve v móde. Tento post teraz drží čierne džínsy. Takže ak je stále ešte vo vašej skrini nenájdete, je takmer nutnosti si ich ísť zaobstarať.

S vysokým pásom

Niektoré si teraz zúfa, iná je nadšená. Do módy sa vracia džínsy s vysokým pásom. Ich výhodou je, že zatiahnu menšie vypuklé bruško a tiež vám opticky predĺžia nohy, čo mnoho žien považuje za veľké plus tohto hitu. Tiež vám krásne vytvarujú zadoček.

Úzke džínsy

Tento strih nohavíc snáď nikdy nevyjde z módy, preto nie je na škodu aspoň jedny mať v šatníku. Sú veľmi ľahko kombinovateľné a hodí sa, ako do športovejší módy, tak aj do tej elegantnejšie. Stačí ich doplniť skvele strihanou dámsku bielou košeľou a štýlový outfit je na svete.

Tieto džínsy tiež báječne vyzerajú s dlhším, hrubším svetrom, čo iste v tomto ročnom období veľmi uvítame.

Aj vďaka ich úzkym nohaviciam je ľahko zapnete do čižiem, ktoré v kombinácii s týmito nohavice vyzerajú skvele.

Culottes

Tieto džínsy sú pravým opakom džínsov úzkych. Ich široké nohavice budí dojem, že máte oblečenú sukňu. Majú svoje priaznivkyne, ale aj odporkyňa. Tieto džínsy musíte jednoducho vyskúšať, a buď nastane situácia, že sa stanú vašimi obľúbenými, alebo už je neoblečiete nikdy, čo by mohla byť veľká škoda. Džínsy tohto strihu sú veľmi pohodlné a tiež vďaka širokým nohaviciam dokážu veľa nedostatkov schovať. Takže ak vás trápi široké stehná alebo naopak sú vaše nohy moc chudé, je potrebné zaobstarať si culottes.