Skúste to s jednodielnymi plavkami

Horúce letné dni si absolútne žiadajú o výlet niekam k vode. Ak túžite len po predĺženej víkende, nemusíte si šetriť hromadu peňazí, aby ste vyrazili v ústrety obľúbenému mori. Dovolenke pri mori sú síce super, pretože sa len váľate na pláži a užívate si krásneho morského slniečka, ktoré vám vo chvíli, keď na okamih zadřímnete, úplne spáli vašu hruď. Vám je to však jedno, pretože počúvate čajky a šum mora, ktorý vás počas celého víkendu úplne napĺňa.

Ovšem ak počas horúcich letných dní ste predsa len vyjsť na lacnejšiu dovolenku na víkend, možno by ste mali zvážiť iba výlet do nejakej českej destinácie, kam by ste si nabalil len plavky a užívali si napríklad prírodného kúpaliska alebo napríklad nejakého akvaparku, ktorý je preslávený najmä svojimi atrakciami . Nech sa však rozhodnete akokoľvek, vaším jediným batožinou by mali byť žabky, osuška, opaľovací krém a samozrejme plavky. Keďže sa chcete ukázať v tom najštýlovejším svetle, skúste jednoznačne minuloročný trend, a to jednodielne plavky.

Nejedná sa o retro kúsok, ale o novinku na pultoch obchodov

Možno by si veľká väčšina z nás mohla povedať, že tento typ plaviek nosili naše mamičky, keď boli mladé. Avšak teraz sa tento retro kúsok opäť vrátil do módy a zrazu už sa nejedná o taký zastaraný kúsok, ale naopak o viac štýlové plavky, ako sú napríklad obľúbené bikiny. Vďaka tomu, že ich nájdete nielen v rôznych farbách, ale aj v obľúbených strihoch, si na svoje prídu určite akokoľvek náročné ženy. Navyše ju v nich skvele vynikne postava. Aj keď doteraz niekto nesplnil svoje novoročné predsavzatia, drobná kilá navyše sa pod jednodielnymi plavkami absolútne schovajú, o tom sa ostatne môžete presvedčiť samy, a tak sa teda vrhnite do kúpe zrovna tohto typu plaviek! Síce sa vám nepodarí tak pekne sa opáliť ako u bikín, ale ten štýlový efekt stojí jednoznačne za to.