Príliš chudá. Čo si vziať na seba?

Kým reklamy sú plné plnoštíhlych žien, ktoré sú sebavedomé a prijímajú sa také, aké sú, na príliš chudé ženy ako by niekto zabudol. Poradíme, čo si vziať na seba, aby ste zažiarila.

Každá rada dobrá, ale …

Ešte než sa do toho pustíme, tak by sme vám chceli pripomenúť jednu zásadnú vec: Ste nádherná taká, aká ste. Nech už vám odporučíme čokoľvek, prosím, ako prvý kus oblečenia, do ktorého sa zahalíte od hlavy až k päte budiž vaše silné vedomie toho, ako veľmi ste krásna a úžasná. Sebavedomie je to, čo českým ženám najviac chýba. Poďte s nami, ukážeme vám dokonalú krásku. Viete, kde je? U vás doma, v zrkadle. Nezabudnite na to.

Nech žijú čipky

Ako štíhla laň si môžete dovoliť čokoľvek. Najviac na vás vyniknú čipky, ktoré splnia svoju povahu zdobenia krehkého stvorenia. Budete ich ladiť do nežných pastelových tónov, alebo ste rocková rebelka a sexi dračica? Svoj outfit laďte podľa aktuálnej nálady. Čipky sa hodí do všetkých polôh vašej osobnosti. Využite toho, že na vás vyzerajú úchvatne!

Ach, tie topánky

Vďaka svojej štíhlej postave na vás nádherne vyniknú tiež čižmy nad kolená. Áno, presne to, o čom si my, majiteľky slovanských nôh a stehien po dedovi, môžeme nechať len zdať. Na vás tieto topánky vyzerajú prekrásne. Kombinujte so skinny džínsy, legínami alebo pančuchami. Vaše nohy lako laň si zaslúži byť vidieť.

Minimalizmus

Prečo niečo tak dokonalého, ako je štíhla postava, príliš zakrývať? Zvoľte šaty maximálne do dĺžky pol stehien, prehoďte džínsovú bundičku, a vyrazte do víru zábavy. Nepotrebujete nič schovávať, môžete si dovoliť aj topánky bez podpätku, alebo napríklad tenisky. Štíhlym ženám pristanú tiež kožené krivák a topánky v štýle kanad.

Ste príliš chudá a premýšľate, aké strihy sa k vám hodí? Doprajte si čo najväčšiu možnosť vrstvenia v podobe čipiek, živôtikov a „vody“ vo výstrihu. Ale na jedno nikdy nezabudnite: Ste prekrásna!