Ani bikiny nevyjdú z kurzu

Leto – to je obdobie plné dovoleniek a zájazdov k vode. Horúce letné dni si však nežiadajú nič iné, iba to, že sa vyvalíte k moru a budete si len užívať skvelého horúceho počasia a stále hrejivého slniečka. Takéto ročné obdobie je absolútne robené pre zájazdy k moru, pretože prevažne pri mori sa dostatočne schladíte pred horúcimi slnečnými lúčmi. Ovšem ak netúžite práve po soli, ktorú zanechá mora na vašom tele, možno byste mali zvoliť len o voľnej chvíľke kúpaliska. Môžete to navštíviť čo týždeň alebo čo deň. Osvieženie vám iste prinesie patričný pôžitok. Avšak výhodu majú samozrejme tí, ktorí majú svoj vlastný bazén na záhrade, pretože sa môžu osviežiť takmer kedykoľvek. Aj ráno, keď vstanú, je to teda len na nich.

Pre dámy je to však obdobie, kedy musí ukázať svoju postavu. Niekedy nie je práve tou dokonalú, a tak sa snaží poukázať najmä na svoje plavky, ktoré určite mnohokrát pritiahnu pozornosť viac než ich postava. Mali by sa zamerať teda predovšetkým na plavky, ktoré sú jednodielne, pretože tie im skryjú prebytočné kilá, za ktoré sa hanbí. Keď mu však patrí do tej skupiny, ktorá sa môže pýšiť absolútne perfektné postavou, bola by škoda ju neukázať. V tom prípade prichádza na scénu obľúbené bikiny.

Dvojdielne plavky nikdy nevyjdú z módy

Samozrejme sa jedná o druh plaviek, ktorý nikdy nevyjde z módy. Len ich vršok sa rok čo rok mení, aby sme si mohli vyberať z čo najväčšieho počtu plaviek. V obchodoch začínajú všetky plavky na prehnane vysokých cenách, ale ak zamierite do obchodov ku koncu leta, môžete sa spoľahnúť, že plavky, ktoré stáli päťsto, naraz kúpite za necelú stovku. Také sú skrátka výpredaje, ktoré vám môžu pomôcť do budúceho leta.

U plaviek je jediná výnimka v pravidle fosforových farieb. Tieto farby sú gýčovité u všetkých druhov oblečenia či doplnkov okrem plaviek. Táto výnimka potvrdzuje akési pravidlo. Ak totiž zvolíte pekný štýl plaviek a k nim sa vám podarí získať menej fosforovou farbičku (napríklad ružovú alebo žltú) budete žiariť. Najviac však vyniknú na tmavých postavách.