Ľadvinky a retro farby v hlavnej úlohe

Móda sa mení dnes a denne. Každý rok je niečím zaujímavý, niečím výnimočný. Tohtoročnému roka vládne extravagancie. V hlavnej úlohe bude aj retro štýl. Ak sledujete módny svet, určite ste zaregistrovali, že sa móda vracia. Na pultoch obchodov teraz narazíte predovšetkým na kúsky známe z deväťdesiatych rokov. Tí, ktorí v tejto dobe žili a ktorí tancovali na nestarnúci hity Michala Davida, si pri nakupovaní navyše zaspomínajú na svoju mladosť. Otázkou však je, aké konkrétne kúsky sa vrátili a sú štýlové. 

Ako sme spomenuli, tento rok sa ponesie v znamení extravagancie a retro štýlu. Najlepšie urobíte, ak do svojho šatníka pridáte obľúbené, ale aj nenávidené ľadvinky alebo kúsky v typicky retro farbách. Nezabudnite na lesk! Aj ten bude tento rok vládnuť módnemu svetu. 

Ľadvinky v hlavnej úlohe 

Dalo by sa povedať, že kabelky sa už v dnešnej dobe vôbec nenosí. Pred nedávnom ich nahradili batohy, ktoré možno dnes zakúpiť v mnohých prevedeniach a v mnohých farbách. Avšak aj batohy onedlho zmiznú z pultov obchodov, pretože nastal čas ľadviniek. 

Ľadvinky sú kúsky, ktoré nemá každý v láske. V deväťdesiatych rokoch sa ľudia delili na dve skupiny, a síce na milovníkov ľadviniek a na tých, ktorí ľadvinky z celého srdca neznášali. Kto vie, aké emócie vyvolá návrat tohto kúsku teraz, avšak už teraz sa môžete tešiť na mnoho zaujímavých prevedení. Už teraz je jasné, že na pulty obchodov sa dostaví ľadvinky nielen kožené, ale taky minimalistické či také, ktoré plnia funkciu pásku. 

Vraciame sa späť do minulosti 

Veľkú úlohu budú hrať tento rok aj retro farby. Čiernej či neutrálne farby zo svojho šatníka vyhoďte, na scénu prichádza farebnejšie modely. Čím viac farieb na seba oblečiete, tým lepšie. Inšpirovať sa môžete z časopisov z predchádzajúcich rokov, ktoré dosť možno ešte schovávate na pôde v krabici. 

Ženy si zamilujú najmä odtiene fialovej, ale taky kombináciu žltej a červenej farby. Zelenú budú mať aj neónové či už spomínané lesklé odtiene, ku ktorým sa radí prevažne kovové farby, teda zlatá, medená či strieborná.