Kvetinový vzor je na jar ideálny

Kvetinový vzor je aktuálny trend. V súčasnej dobe si ľudia kupujú kvety takmer na každom kúsku oblečenia. V zime to bolo síce štýlové, ale nemiestne, veď príroda spala hlbokým spánkom a kvety sa vyskytovali len v kvetinárstvach. Našťastie teraz prišlo to obdobie, pre ktoré sú kvety ako stvorené. Nezabudnite si nimi spestriť šatník.

Dalo by sa povedať, že kvetinový vzor takú popularitu nečakal. Tento vzor si obľúbili nielen ženy, ale napodiv aj páni. Kvety sa začali vo veľkom objavovať na každom kúsku oblečenia, dokonca aj na doplnkoch, ktoré vždy boli skôr neutrálne a nevýrazné, teraz však zaujmú pozornosť ako prvý.

Tento vzor bude naďalej populárne aj počas ďalšieho ročného obdobia, preto si ho kúpte do svojho šatníka, či ho ešte v šatníku nemáte.

Aké kvetinové kúsky stojí za kúpu?

Medzi elegantné kúsky, ktoré na sebe majú kvety, sa radí ľahké blúzky, ktoré sú pre jar ideálne. Väčšinou sú posiate drobnými kvietkami, ktoré nebudí veľkú pozornosť, ale pôsobí veľmi elegantne. Aj počas jari sa nebojte obliecť kabát, pokiaľ bude vonku chladnejšie. Opäť ho môžete mať posiaty kvetmi.

Čo sa týka menej elegantných kúskov, kvety sa dostali aj na klasické džínsy. Vďaka kvetinám sú džínsy nielen zaujímavejšie, ale sú aj oveľa štýlovejšie. Vyhnite sa takým džínsom, ktoré majú kvety úplne všade, tu platí, že menej je viac.

Kvety a doplnky

Ako sme už spomenuli, kvety sa vo veľkom dostali aj na doplnky. Najviac nás kvetinový vzor oslovil najmä na kabelkách. Kvetinové kabelky sú trend, ktorý si zamilujete a ktorý budete kombinovať so všetkým.

Okrem iného sa kvety dostali aj na čiapky, ale tie sú počas jari schované hlboko v šatníku. Čo však na jar ešte znosíte, sú kvetinové ponožky alebo topánky s nášivkami v podobe kvetov. K doplnkom sa radí aj batohy, ktoré sú z veľkej časti opäť posiate týmto vzorom.