Skladané sukne sú presne to, čo podčiarkne vašu ženskosť!

Každá žena sa deň čo deň snažia, aby ich outfit bol presne podľa aktuálnych módnych trendov, napriek tomu kladú dôraz aj na to, aby bola značne podčiarknutá ich ženskosť. Predsa len nemôžu stále nosiť roztrhané džínsy, v ktorých sa síce cíti pohodlne, ale ktoré sa nehodia na každú príležitosť. Niekedy sa ženy skrátka potrebujú cítiť ako ženy, a to nielen kvôli tomu, že mieria napríklad na slávnostný obed s rodinou alebo na noblesnú večeru s partnerom. Pri takých chvíľach sa väčšinou volia úzke šaty ku kolenám alebo napríklad cigaretové nohavice, vďaka ktorým ženy majú nohy ako najväčší modelky sveta. Formálne štýl v sebe však nesie v poslednej dobe ešte jeden hit, vďaka ktorému dáte svetu vedieť, že ste žena a ste na to pyšná – skladané sukne. 

Skladané sukne sa stali obrovským hitom najmä v poslednej dobe. Je nutné spomenúť, že sa jedná o sukne skôr farebnejších odtieňov a že dĺžkovo siahajú zhruba ku kolenám či mierne pod. Dlhšie sukne sú však podľa aktuálnych módnych trendov na vrchole módne hory, a tak sa ich nemusíte báť. Zoženiete je aktuálne v každom obchode s oblečením. 

Ako také skladané sukne kombinovať? 

Mnoho žien však po takýchto sukniach nesiahne, a to len z jedného jediného dôvodu, a síce kvôli tomu, že nevedia, ako takéto skladané sukne kombinovať. Je to však úplne prosté. Skladané sukne sú už samy o sebe skvelým kúskom, vďaka ktorému nemusíte dlho premýšľať, čo si k nemu dáte. Stačí iba originálne jednoduchý top jednej farby. Najčastejšie sa volí obyčajné basic tričko či v lete nátelník, na ktoré sa prehodí ľahký letný prehoz. Vďaka tomu, že je sukňa naozaj výrazná, nemusíte zháňať iné výrazné doplnky, ale stačí, keď stavíte na zvyšnú jednoduchosť. Obyčajné balerínky či jednoduché sandálky, lístoček do rúk či obyčajná kabelka cez plece a potom samozrejme tiež obyčajné hodinky, ktoré dokonale doladia celý look – to je značka ideál.