Hľadáte pánske plavky? Potom jedine v štýle pobrežnej hliadky!

Každým rokom sa stretávame s tým, že prichádza stále nové a nové trendy, ktoré by nás mali do istej miery uchvátiť. Avšak je nutné spomenúť, že aj v takom množstve trendov sa dá vyznať, a to hlavne tak, že sa budeme obzerať iba za takými kúskami, ktoré sa nám naozaj páči. Presne tak si totiž môžu ženy jediným spôsobom vybrať plavky. Keby sa obzerali len na to, do akej miery sú dané plavky štýlové, potom by si iste nikdy nevybrali – to je zaručené. Avšak páni to majú v poslednej dobe taky ťažké s výberom plaviek. Kto by to bol tušil? 

Páni sa väčšinou neohlížejí na módne kúsky, ktoré sa aktuálne vyskytujú na pultoch obchodov. Lenže tento rok sa musí pozastaviť, a to najmä nad plavkami, pretože práve tu sa stretávame s nekonečnými zmenami. Najskôr sme kupovali plavky v štýle slipov, lenže tie sa samozrejme rýchlo dostali z módy preč, pretože táto veľkosť bola neprimerane nevhodná. Potom sme zaregistrovali také plavky, ktoré veľkostne siahali zhruba po kolená. Tie sa na trhu držali pekne dlhú dobu. Mnoho mužov si ani nekupovali nasledujúce hit, ktorým boli šortky do polovice stehien, pretože im prišiel tento kúsok rovnaký ako ten z minulého roka. Aktuálne sa však musí rozmýšľať, či by náhodou predsa len nemali kúpiť plavky nové. V kurze sú totiž plavky naozaj už o dosť kratšia, než tomu bolo pred dvoma rokmi, kedy módnemu rebríčka dominovali plavky ku kolenám. 

Pobrežná hliadka je tohtoročný trend po všetkých smeroch! 

Tento rok totiž páni očarí najmä plavkami v štýle Pobrežnej hliadky. Tento známy seriál sa dostáva do televíznych programov, preto je nutné podotknúť, že je to tohtoročný trend po všetkých smeroch! Vypracovaná tela sledujeme v televízii, plavky nosíme potom inde. Ostatne nemusíte sa báť, že štýlové sú len oranžové typy týchto plaviek. Jedná sa o veľkosť a dĺžku, ktorá je vlastne tou dominantný. Tento rok totiž zaujmete predovšetkým s takými druhmi plaviek, ktoré sú kratšie ako do polovice stehien, zhruba ako trenky. Snáď sa však budúci rok do módy miesto plavkových šortiek nedostanú opäť plavkové slipy!