Pánske doplnky, do ktorých by mali muži investovať

Pánske šatníky by mali rupat v pántoch rovnako, ako v pántoch Rupa dámskej šatníky, ktoré sú plné nádherných moderných a často tiež bohužiaľ nemoderný kúskov. Ak, páni, vám šatníky v pántoch Rupa, ale šuplíky plné pánskych doplnkov sú prázdne, je načase s tým niečo urobiť. Pánske doplnky sú totiž rovnako tak nenahraditeľné, ako sú nepostrádateľné práve jednotlivé moderné i nemoderné kúsky. Bez doplnkov nie je outfit dokončený, to je pravidlo, ktorým je nutné sa riadiť. V 

V súčasnej dobe je možné pánsky look doplniť o mnohé zaujímavé doplnky. Zatiaľ čo mnohí páni na doplnky nehrajú, iní na ne nedajú dopustiť. Zaraďte sa do druhej skupiny a buďte naozaj nadmieru štýloví. Otázkou je, aké pánske doplnky by nemali v pánskej zbierke chýbať. 

manžetové gombíky 

Ku každej elegantný košeľu patrí manžetové gombíky. Či už sa chystáte na ples, na obchodnú schôdzku alebo napríklad na rande, košele musia byť zdokonalené manžetovými gombíkmi. Dnes je možné zakúpiť si aj drevené manžetové gombíky, prípadne je možné mať manžetové gombíky s iniciály, čo sa daruje často partnerom k narodeninám alebo pod vianočný stromček. 

hodinky 

Kým bez manžetových gombíkov sa nezaobídu len košele, bez hodiniek sa nezaobíde žiadny outfit, či už je zložený z čohokoľvek. Hodinky musí byť súčasťou elegantného outfitu aj ležérneho outfitu. Dnes sú elegantné najmä hodinky s kvalitnými koženými remienkami, celokovové hodinky nie sú to, čo sa práve nosí. 

náramky 

Aj keď sa to môže zdať zženštilé, opak je pravdou. Náramky sú dnes veľmi štýlové a páni ich môžu kombinovať k hodinkám s koženým remienkom. Samozrejme páni nebudú nosiť náramky z jantárových kamienkov, ale nosí sa hlavne drevené náramky. 

Všeobecne drevo dnes hrá v pánskych šatníkoch veľkú úlohu. Vyrába sa z neho nielen náramky, ale aj manžetové gombíky, motýle a iné podobné doplnky.