Čo robiť, aby z vás partner nespustil oči?

Každá žena chce, aby jej partner mal oči len pre ňu. Snaží sa byť neustále krásna, používa kvalitné šminky, pričom šminky nie sú to, čo si muži všímajú.

Čo ale robiť, aby z vás partner nikdy nespustil oči a bol vám verný do konca života?

Buďte tu vždy pre neho

Keď má muž istotu vo svojej partnerke, nepotrebuje sa pozerať po iných ženách. Ak budete vášmu partnerovi vždy oporou a dáte mu to jasne najavo, váš partner z vás nikdy nespustí oči. Keď je žena dobrým priateľom svojho partnera, nie je dôvod hľadať nový objekt krásy v inej žene. Buďte tu pre neho, keď vás bude potrebovať. Podporte ho, keď sa mu nedarí.

Ak sú dvaja partneri aj dobrými priateľmi, ich vzťah nič neohrozí.

Prekvapujte sa

V každom vzťahu je potrebné z času na čas zabudnúť na všetky povinnosti a urobiť si romantický večer vo dvojici. Ak sa partneri budú neustále prekvapovať romantickými gestami, budú si verní. Ak chcete, aby z vás partner nespustil oči, pripravte romantický večer – zapáľte sviečky, pripravte chutnú večeru, hovorte si romantické vyznania lásky. Takáto chvíľa je vhodná aj na podarovanie snubného prsteňa, preto ak vás náhodou partner pozve na večeru, môžete očakávať žiadosť o ruku a krásny snubný prsteň v krabičke.

Prekvapujte sa peknými gestami, výletmi, darčekmi a hlavne krásnymi vyznaniami lásky.

Dajte si záležať na vašom výzore

Ak chcete, aby z vás partner nespúšťal oči, buďte vždy pozitívne naladená, buďte tu pre neho, keď sa mu nebude dariť, nenechajte sa uplácať drahými darčekmi, dajte si záležať na svojom vzhľade a zmenu vizáže neiniciujte na žiadosť priateľa. Váš partner by vás mal mať rád takú, akú ste aj so všetkými vašimi nedokonalosťami.

Váš partner z vás ale nespustí oči, ak si kúpite obtiahnuté sexy oblečenie, ideálne spodné prádlo a saténovú nočnú košieľku. Muža si ale získate krásnymi spoločenskými šatami zvýrazňujúcimi vaše krivky. Stačí si k nim vybrať nové diamantové náušnice a váš partner z vás nespustí oči.

Držte sa týchto rád a uvidíte, že budete jediná žena v živote vášho muža.