Aké módne trendy nám zima prinesie?

Pocasi nám hovorí len to, že je načase sa nachystať na zimu. Mali by sme začínať prezúvať gumy u automobilov, mali by sme sa do áut vybavovať škrabkami na sklo a taky by sme mali začať nakupovať zimné oblečenie, ktoré nás ako jediné ochráni pred zimou. Ak sa rozhodneme nakupovať už na zimu, môžeme byť radi za to, že obchody s oblečením sú o krok pred nami a do obchodov už počas posledného jesenného mesiaca nosia vecí, ktoré sú určené pre tie nasledujúce, ďaleko chladnejšie mesiace. Aké trendy sa teda pre zimu oplatí kúpiť? 

Zima nám prinesie tento rok naozaj zaujímavé módne kúsky, za ktoré sa oplatí zhrešiť. Najviac budeme radi za širokú škálu svetrov, ale taky za ďalšie zaujímavé kúsky. Poďme si ich predstaviť. 

  1. Roláky až pod zadok!

Najväčším hitom zimy budú roláky. Urobíte najlepšie hlavne vtedy, ak si ho kúpite dĺžkovo až pod zadok a skombinujete s bežnými džínsy. Zima žije neutrálnymi farbami, teda najlepšie urobíte, ak si kúpite rolák napríklad v šedej alebo v khaki farbe. 

  1. Bambulky idú!

Opäť sa dočkáme hŕbu bambulek! Bambuľky budú v zime vynikať nielen na čiapkach, ale taky napríklad na mikinách. Iste ste sa stretli už s takzvanými 3D mikinami, ktoré na sebe majú napríklad zmrzlinu a kopčeky zmrzliny sú práve z bambulek! 

  1. Pletené šaty

U módy je úplne bežné, že sa inšpiruje minulosťou. Takto prišli do módy napríklad zvonové nohavice alebo zvonové rukávy. A teraz prichádza do módy taky pletená móda, ktorá v sebe nesie konkrétne pletené šaty, ktoré dnes kúpite na každom rohu. Pokiaľ k nim pridáme farebné pančuchy, máte dokonalý outfit! 

  1. Kožúšky

A opäť sa nám dostávajú do módy kožúšky – samozrejme nie tie pravé zo zvierat, ale tie umelé (nebudeme predsa trestať zvieratá pre náš vzhľad). Umelé kožúšky nájdeme už teraz bežne v obchodoch s oblečením.