Prúžky letí v každom období!

Máme tu konečne jar. Mnoho ľudí teraz navštevuje rôzne obchody, pretože hľadajú najnovšie módne trháky a kúsky do svojho šatníka. Sú tu totiž známe výpredaje, a kto by ich nemiloval! Ovšem mnohokrát sa stane, že do obchodu dorazíme už naozaj neskoro. Väčšina skvelých a štýlových kúskov je už dávno preč, o veľkostiach ani nehovoriac. Väčšinou tá zostanú len ušpinené a vážne veľké kúsky, ktoré by na nás len plandaly. Ovšem nestrácajme hlavu, veď za super cenu môžeme nájsť nielen tie kúsky vo výpredajoch. Čo treba prúžky? Veď prúžkované oblečenie nájdete skoro zakaždým za dobrú cenu. Prečo tomu ale tak je? Veď práve tento vzor sa radí k tým najviac nadčasovým vzorom! Kam sa hrabú vzormi kvetín alebo veľkých gýčovitých animovaných postavičiek! Prúžky sú to pravé pre kadejakú ženu! Len málokto si to uvedomuje.

Prúžky navyše zoštíhľujú! Len je musíte správne kombinovať

Keďže sa blíži letná sezóna, možno by ste sa mohli zamýšľať nad tým, do akej miery ste splnili či nesplnili novoročné predsavzatia, ktoré sa týkalo predovšetkým schudnutie. Väčšina z nás sa totiž určite sklame, pretože novoročné predsavzatia akosi vypustila z hlavy. Ešte však nie je neskoro začať niečo robiť so svojím telom! Ak však ešte nedosahujete výsledkov a aj tak chcete pôsobiť o niečo štíhlejšie, skúste len dobre kombinovať a ladiť každodenné looky, s ktorými sa ukážete na ulici pred verejnosťou. Práve tie vám totiž budú môcť pomôcť práve v tom, aby ste vyzerali o niečo štíhlejšia. Nestarnúci prúžky sú navyše skvelým pomocníkom!

U tohto vzoru však musíte dbať na to, aby ste si kupovali prúžky tenké či hrubé. Tenké sú oveľa lepšie, pretože opticky zoštíhli. Ak však kúpite napríklad šaty, ktoré majú hrubé pruhy, a to ešte zvisle poskladané, budete naopak pôsobiť ešte pevnejšie. Prúžky sú teda zradné a je nutné klásť dôraz práve tak na hrúbku, tak na to, či sú zvislé či vodorovné. Ak je však dobre skombinujete, môžete si byť istí, že zožnete len úspech a obdiv!