Ako nosiť vianočné svetre po Vianociach?

Vianoce sú síce už dávno za nami, to však neznamená, že by sme mali na vianočné svetre zanevrieť. Ide totiž nielen o vianočné záležitosť, ale je to tiež typický zimný trend, ktorý by mal mať každý z nás vo svojom šatníku. Pokiaľ ho vo svojom šatníku máte, ale počas vianočných sviatkov ste ho moc nevynosili, nevešajte hlavu. Ešte máte mnoho príležitostí k tomu, kam si ho môžete vziať. Respektíve tipy na to, ako vianočný sveter nosiť, vám prezradíme.

Vianočný sveter hlavne nenesie len typickú vianočnú tematiku v podobe stromčekov a darčekov. Nesie tiež soby, snehuliakov alebo len ľahučké vianočné vzory, ktoré v niektorých očiach sa nejavia ako typicky vianočné. Keďže sú na nosenie vianočných svetrov vianočné sviatky príliš krátke, prezradíme si, ako nosiť aj teraz vianočné svetre, ktoré sú medzi ľuďmi naozaj obľúbené.

Vianočné svetre a puzdrové sukne

Pri nosení vianočných svetrov sa nebojte predovšetkým extravagancie a tiež nevšedných kombinácií. Vianočný svetre naozaj nemusíte nosiť len vtedy, keď si dáte džínsy a farmárky. Môžete ich nosiť napríklad aj k puzdrové sukňu, vôbec sa toho nebojte. Naopak taký rádoby elegantný a všedný outfit taký sveter pekne rozžiari a s veselým motívom na svetri nejednému človeku urobíte radosť.

Okrem nevšedný kombinácia s puzdrovú sukňou sa nebojte ani kombinácia s lodičkami a skinny džínsy. Aj takto sa dá vyraziť napríklad na neformálne večierok, ktorý sa bude vo vašej firme konať napríklad kvôli oslave nového roka.

Zaobstarám ešte niekde vianočné svetre?

To viete, že áno! Vianočný svetre zaobstaráte aktuálne v povianočných výpredajoch, a tak ich kúpite naozaj fantastické ceny. V posledných rokoch má najväčší výber vianočných svetrov obchodný reťazec C & A, ale samozrejme nájdete vianočné svetre aj v iných módnych reťazcoch.