S čiernymi silonkami za chladnými dni

Máme tu koniec januára, čo svedčí iba o jednej veci – po krátkom januári konečne príde očakávaná jar s vyššími teplotami. Tohtoročnú zimu si naozaj užili iba milovníci zimných športov, deti a tí, ktorí odišli na dovolenku do teplých krajov. Ostatné z nás neradi vstávali do práce, pretože teplomer ukazoval až prehnane nízke mínusové teploty. Často dosahovali až mínus dvadsiatich stupňov Celzia. Holt – zima si priniesla svoje. Preto sa nie je ani čomu čudovať, že sa ľudia tešia na jarné dni, kedy slnko konečne ukáže svoje lúče svetu, a my budeme môcť nosiť obľúbené outfity, ktoré sme v zime museli dať k dlhému spánku. Pomaly, ale isto sa blíži deň, keď je opäť prebudíme.

Medzi najobľúbenejšie kúsky oblečenia každej ženy patrí šaty. Na tie je aj na jar stále zima. Preto existujú zázračné výrobky – silonky. Aspoň tie nás máličko ochráni pred sychravým počasím. Samozrejme ich musíme vkusne skombinovať s topánkami.

V poslednej dobe sa stali veľmi populárne prevažne čierne silonky alebo ich silnejšie verzie (avšak nie tak silná, aby sa jednalo o pančucháče). Tie totiž skvele doplní akýkoľvek druh šiat, a to nielen v tmavších odtieňoch. Pokiaľ k nim pripojíte nie moc teplé čižmy nad kolená, ktoré sa v poslednej dobe stali tiež značne „in“, váš look bude neuveriteľne štýlový. Ak ste vlastníkmi klobúku a kabátu rovného strihu – nebojte sa aj tieto dva kúsky doplniť k outfitu.

Čierne silonky navyše dominujú aj spoločenských kraťasom do pasu. Iste ste sa s nimi stretli v obchodoch, ako je New Yorker. Prevažne počas mája sú na pultoch k dostaniu. Mimo tieto kraťasy môžete silonky skombinovať aj so sukňou a čiernymi lodičkami. Vyhnite sa však lodičkám lesklého vzhľadu. Táto kombinácia potom spolu práve dvakrát nehrá.

Nech už ale idete na akúkoľvek akciu – do kina, na rande či na večeru – tento outfit doplnený čiernymi silonkami nikdy nebude krokom vedľa.