Namiesto typickej parky radšej džínsová bunda s kožušinkou

Móda stále udáva tie najnovšie módne trendy. Stále dokola prináša skvelé novinky na módne diaľnici, avšak často taky nabúra. Holt čerpať (ak nie rovno kopírovať) veci z minulosti sa vážne neoplatí. Móda stúpila vedľa predovšetkým so zvonovými nohavicami, ktoré sa opäť vynímajú na pultoch v rôznych obchodoch s oblečením. Šnurovacie tričká nepatrí tiež zrovna k tým najlepším voľbám. Medzi tie lepšie kúsky, ktoré sa teraz medzi módnymi trendmi vyskytujú, patrí rozhodne čižmy nad kolená alebo džínsové bundy. Tie sa dokonca stali naozaj obľúbenými a nájdete ich v kadejakých šatníkoch žien. Džínsová bunda je vážne neodmysliteľným kúskom, ktorý nesmie chýbať v žiadnej šatníkovej skrini. Nielen, že sa hodí k akémukoľvek outfitu do akéhokoľvek ročného obdobia, ale aj skvele doplní to prázdne miesto v rade jarných či letných búnd.

Ako už bolo spomenuté, naozaj sa jedná o kúsok, ktorý môžete používať v akomkoľvek ročnom období. V zime sa totiž stretnete s jeho inovácií, a síce s džínsovú bundou s kožušinkou. Je naozaj teplá, čo znamená, že vás úplne ochránia pred aktuálnymi mrazmi, ktoré rovnako ešte nechcú poľaviť.

Jeden trend strieda druhý

Nie je si teda potrebné kupovať iba kabáty, ktoré zahrejú len do mínus desiatich stupňov. Zabudnite aj na kúpu teplých bomber búnd, pretože ani tie nie sú dostatočne teplé. Vojensky zelené parky sú síce dobrou voľbou, pretože obsahujú aj kapucňu s kožušinkou, ale tento trend pomaly, ale isto upadá. Pred neho sa totiž tlačí ona džínsová bunda s kožušinkou. Tá vás zahreje totiž oveľa viac a je o niečo štýlovejšie. Keďže pôsobí rovnako ako bežné bundy tohto materiálu, nemusíte sa teda báť, že by ste ju ťažko kombinovali. Stačí si k nej zaobstarať dobrou a vhodnou šál, priliehavú čiapku, na ktorej si môžete našiť obľúbené nášivky obrázkov či obľúbených komiksov, a jednofarebná rukavice (tie však voľte bez akýchkoľvek aplikácií či nášiviek).