Tri looky, v ktorých hrá biele tričko hlavnú úlohu

Čo je základom dámskeho a pánskeho šatníka? Tričká, a to jednofarebná tričká. Síce sú krásna rôzne vzorovaná tričká alebo tričká s nápismi, avšak základom šatníka sú predovšetkým jednofarebná tričká, ktoré je možné rôzne kombinovať. Aby sme boli ešte konkrétnejší, nutné je mať dostatok čiernych tričiek a bielych tričiek. Práve čierna a biela tričká skombinujete akokoľvek a s čímkoľvek, vykúzlite z nich elegantné i nadčasový look. Teraz sa pozrime na biele tričká a tri outfity, v ktorých hrá práve biele tričko hlavnej úlohe. 

Je nutné si však uvedomiť, že biele tričko môžeme kombinovať akokoľvek. Vybrali sme len tri náhodné, aktuálne štýlové outfity, ktorými sa môže inšpirovať nejedna žena. 

Look 1 

Prvý look sa skladá pochopiteľne z bieleho trička s krátkym rukávom a boyfriend džínsov. Džínsy sú voľnejšie, pri členkoch roztrhané, zároveň krásne sedí v páse. Aj napriek dobre padnúce džínsy si k nim pridáme čierny, masívny opasok, ktorý dodá looku drsný vzhľad. Okolo pása uviažeme károvanou košeľu najlepšie pestré farby, na chrbát dáme menšie batôžtek, do ktorého schováme len to potrebné, a na hlavu nasadíme šiltovku, avšak nie je to podmienkou. Pre doplnenie je možné nasadiť guľaté, menšie slnečné okuliare. 

Čo sa týka obuvi, volíme masívne vojenskú obuv k členkom (niečo na štýl farmárok). 

Look 2 

V druhom looku hrá hlavnú úlohu taktiež biele tričko, ktoré však teraz zladíme s džínsovú, veľmi moderný sukní, ktorá je krapet roztrhané. K tomu pridáme dlhší džínsovú bundičku, opäť sukňu doplníme masívnejším pásikom. Cez prsia alebo cez pás si pripneme ľadvinku čiernej alebo inej farby, na nohy obujeme pohodlné kecky. Nezabúdame na biele značkové ponožky, ktoré budú z tenisiek trčať von. 

Look 3 

Aby sme dokázali, že je možné vytvoriť s pomocou bieleho trička i elegantnejší outfity, k bielemu tričku si pridáme nohavice cigaretového strihu, ktoré doplníme o podobné sako. Na nohy obujete lodičky, cez rameno dáme drobnú kabelku, na prvý pohľad veľmi elegantné. Celému outfitu dodajú ten pravý šmrnc masívne náušnice.