Prehozy cez plavky sú nielen vkusné, ale aj praktické!

Letnej dovolenky zďaleka nekončí vtedy, keď sa končí august. Mnoho ľudí sa na dovolenku vydáva ešte počas septembra – dokonca aj v októbri, pretože v mnohých krajinách je stále nádherné počasie sa stále dobre páliacim slniečkom, od ktorého sa rovnako dobre spálime, ako keby sme išli na začiatku júna alebo júla. Na takejto dovolenky sa väčšinou dobre balíme a týždeň predtým chodíme na dlhé nákupy, pretože sme zrazu zistili, že nemáme čo na seba. Avšak je nutné tiež podotknúť, že na seba nemáme vo veľkej miere väčšinou nič, aj keď teda máme plný šatník. Niet sa čomu diviť, keď potom naozaj nakúpime úplne všetko, čo nám príde pod ruku.

Väčšinou premýšľame, čo si na seba hodíme vtedy, keď budeme chcieť ísť na pláž. Nechce sa nám ale obliekať sa do kraťasov alebo nosiť zbytočne ešte šaty, ktoré rovnako strčíme do kabelky a potom pokrčené preložíme na naše mokré telo, keď budeme z pláže odchádzať. Túto situáciu by nám však mohol vyriešiť aktuálny trend v podobe vkusných prikrývok. Tie sú naozaj nielen vkusné, ale hlavne taky praktické, ako ukazuje práve spomínaná situácia.

Na plavky sa senzačne hodí!

Prikrývky sú na plavky ako stvorené! V obchodoch ich nájdete naozaj veľké množstvo a nestojí ani nejako veľa. Zvyčajne je nájdete pohybujúce sa zhruba okolo tristo korún. Mnoho ľudí si hovorí, že by za taký prehoz nedalo tak veľa, však taká obyčajná vec vám dokonale spríjemnia deň na pláži. Nemusíte si už brať šaty na seba, než prídete na pláž, ktoré potom hodíte do kabelky a potom si ich pokrčené opäť oblečiete na mokrej telo, keď sa budete chcieť z pláže presunúť do hotela. Nemusíte si obliekať ani šortky a tielko cez plavky, pretože práve od toho tu je prehoz. Dokonale ladia so skvelými žabkami alebo s inou letnou obuvou. Ak ešte na hlavu dáte klobúk, potom z vás bude naozajstná kráľovná pláže! Pre pánov sa bohužiaľ niečo také ešte nevyskytuje, ale pánom väčšinou nevadí, keď sa na pláž prejdú iba v plavkách bez trička.