Najlepší módny góly tohtoročnej zimy. Ktoré to boli?

Tohtoročná zima v nás najskôr zanechala rad pocitov. Samozrejme za to mohlo počasie, ktoré bolo úplne šialené. Teploty sa svojimi mínus tridsiatich stupňami Celzia trhali historické rekordy, snehu bolo všade nadmieru a poľadovica na cestách a na chodníkoch znemožňovala cestu nielen bežných vodičov, ale aj chodcov, a tak dostať sa do práce znamenalo naozaj veľké úsilie a opatrnosť. Nanešťastie si tohtoročné zimné obdobie nepamätáme len takto, ale tiež predovšetkým ako obdobie, v ktorom sa vyskytla hromada najrôznejšie módnych trendov, ktoré sme mohli vidieť takmer na všetkých ľuďoch okolo. O aké trendy sa jednalo a nosia ich teraz ešte niekto?

1. Timberland s kožušinkou bola tá najlepšia obuv tohtoročnej zimy

Nikto nebol viac v teple než ten, kto mal na nohách farmárky značky Timberland. Ich zimné prevedenie uchvátilo ľudí natoľko, že sme ich mohli vidieť v najrôznejších farebných kombináciách na každom druhom človeku, ktoré sme stretli na ulici. Farebne najviac populárne bola klasická horčicovo hnedá, ale aj ružová, sivá, modrá alebo červená. Okrem iného sme sa stretli nielen s originálnymi topánkami tejto značky, ale aj s lacnými náhradami, ktoré sme mohli zakúpiť v akomkoľvek obchode nielen s obuvou.

2. Džínsová bunda s kožušinkou viedla pred nástupom tých tuhých mrazov

Džínsové bundy sú nadčasovým kúskom, ktorý rozžiari nielen ženu, ale aj muža. A predovšetkým u mužov tohtoročnú zimu dominoval tento kúsok, ale v zlepšenej podobe, a síce s kožušinkou. Ten každého chlapa dobre ochránil pred Vianocami a potom s ústupom tých najväčších zím. Počas tých tuhých januárových teplôt sa vyplatilo obliecť si predsa len niečo teplejšieho.

3. Farebné ponožky štýlovo ochránili nohy pred mrazom

Medzi najväčšie hity najmä plesovej sezóny patrili farebné ponožky. Keďže sa jedná o klasické dlhé ponožky, nie o tie členkové, úplne stopercentne ochránili pred nepríjemne chladnými teplotami. Niekedy sa dokonca potrebovalo trochu viac vrstiev tohto oblečenia, a tak si ľudia pokojne nosili aj troje ponožky naraz. Nu čo, zima je zima a móda je móda. Ešte že sa móda poznamenala aj v takom detaile, ako sú ponožky.