Závan sviežosti: Oblečenie s motívom ovocia

Bojíte sa výraznejších motívov na šatách, topoch a tričkách? Odhoďte strach. Niet sa čoho obávať. Naopak. Doba praje výrazným a pekne vyzerajúcim motívom. Preto vystúpte z ulity decentné dámy vždy a za všetkých okolností a skúste byť mladistvé a sršiaci energiou. Uvidíte, že sa vám to vráti. Kamkoľvek prídete, budete šíriť dobrú náladu a okolie vám to vráti. Skúste to napríklad s motívmi ovocia.

Šírte pozitívnu náladu

Každý, kto má na sebe obrázok ovocie vyvoláva v ostatných pozitívny pocit. Ovocie je symbolom mladosti, krásy, pohody, novej energie, farebnosti. To všetko v sebe skrývajú ovocné plody a vy s nimi. Jednoznačne si to uvedomili aj módni návrhári, ich kreácie sú ovocím doslova nabité. Šťava plná energie z nich doslova srší. Preto aj vy na seba nechajte pôsobiť novú sviežu energiu. Kúpte si nejaký farebný kúsok s motívom ovocia. Stačí treba top s ovocím, ktorý aj obyčajné džínsy do práce povýši na netradičné a zaujímavú kreáciu. A čo potom svieže šaty s potlačou ovocia, ktoré vzbudí pohodu.

Hodí sa aj na formálne príležitosti

Pre odvážnejších môže byť zaujímavý aj náročnejšie model. Čo treba zo seba urobiť veľký ananás či jahodu? Aj takéto modely sa nájdu. Ovšem hodí sa skôr na leto. Na popoludňajšom party, záhradným večierku zaručene budete za hviezdu. Preto odhoďte zábrany a skúste to. Samozrejme ruka v ruke s ovocným potlačou pôjde aj móda ovocných doplnkov. Taká nášivka na látkové kabelke s motívom ananásu bude skvelým doplnkom ananásových šiat. Na leto osvieži outfit aj náušnice či prívesky s motívom ovocia. Len si dajte pozor, aby dobre ladili k šatám. Ak sa vám to podarí, bude to skvelé. Výbornou správou je aj to, že ovocie sa dá rôzne štylizovať a zvoliť napríklad len jeden decentnejšie motív a potom v kreácii pracovať hlavne s plochou farebných takýto outfit si môžete vziať aj do formálnejšie spoločnosti. Budete zaujímavé, a pritom decentné.