Aj tričko a džínsy môžu byť elegantné kombináciou

V módnom svete sa toho toľko deje! Málokto je schopný všetky novinky zaregistrovať. Ak tak šikovní ale ste, iste taky viete, že sa dnes veľmi často kombinuje ležérnosť s eleganciou. Predsa len rad z nás túži vždy po pohodlnom looku, ale čisto elegantný look pohodlný byť tak úplne nemôže, čo znamená, že je potrebné sa zamyslieť nad nejakou kombináciou. Ešte donedávna sme sa však báli kombinovať džínsy a lodičky alebo dokonca obyčajné tričko a lodičky. Dneska sa však fantázii medze nekladú a móda dnes dáva priestor skutočne všetkému! 

Ak teda idete niekam na schôdzku alebo si idete pre vysvedčenie do školy či na nejakú inú nie príliš formálne akciu, vyberte jednoduchú, napriek tomu naozaj pohodlnú kombináciu tričko a džínsy, ktorú len obohatíte o elegantný prvok. 

Čo môže byť „elegantným prvkom“? 

Samozrejme elegantným prvkom nemusí byť len lodičky, ako si mnoho ľudí myslí, aj keď je to samozrejme najlepšia voľba. Elegantným prvkom môže byť taky kabát rovného strihu, ktorý dodá obyčajným džínsom a tričku trochu šmrncu. Ak navyše na nohy obujete treba počas jesene veľmi obľúbené Chelsea topánky, nebude vám elegantnosť chýbať. Ak však túto kombináciu doplníte o čiapku, už to bude len pohodlný look. 

Ďalším elegantným prvkom môže byť sako. Aj sako je jedným z tých prvkov, ktoré dodáva outfitu eleganciu. Samozrejme je potrebné myslieť aj na to, že je potrebné mať trochu elegantnejší obuv, v tomto prípade by sme odporúčali lodičky alebo opäť Chelsea topánky. 

Ako inak byť elegantné, napriek tomu v pohodlnom oblečení? 

Samozrejme sa neskrýva pohodlná elegancia len v džínsach a tričku, ale taky môžete vyskúšať kombináciu úzkych, cigaretových nohavíc s vreckami a k tomu pridáte mikinu bez kapucne a bez zapínania, ktorú si zakasáte. Pôsobí to trochu rebelským dojmom, ale s elegantnou kabelkou to bude fenomenálny.